Syberia
4.5 (95)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Po raz pierwszy w tym legendarny Quest pojawił się w 2002 roku, kiedy to był niesamowity przełom w tym gatunku i liczne nagrody, co otrzymał w tym samym roku, są tego dowodem. Do pewnego stopnia ta gra jest trochę odbiegała od typowych kanonów gatunku, to jest główny nacisk na wygląd. Działka jest na pewno nie, ale to jest inny i głębokie uczucia, które doprowadziły niektórych zawodników, ale o to, co widzisz, można rozmawiać godzinami. Wszystkie zdjęcia, wszystko projekt został stworzony przez słynnego francuskiego artysty Benoit Sokal, grafika w tym czasie było po prostu niesamowite, nowa dekada nie zmienić go całkowicie. Styl gry, jak również zasługuje na szczególną uwagę - rzadki steampunk, wielką dbałością o szczegóły, masa figur ręcznie, doskonała kreacja postaci i krajobrazy zapierające dech w piersiach, dosłownie każde miejsce jest dziełem sztuki! Należy również zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową, która jest przystosowana nie tylko doskonały, ale samo w sobie jest sztuką, też!

Gameplay:
Tak jak wcześniej, idea gry jest znalezienie przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek i innych skomplikowanych zadań, kompleks jest fakt, czasem jest to bardzo trudne do odnoszą się niektóre z wydarzeń, ale to tylko dodaje się do udziału w tym procesie. Także w dialogach masowych gry, więc tłumaczenia na różne języki był dla niej bardzo ważne, takie jak Android po raz pierwszy wprowadzono język rosyjski, tak, że fani na widowni wyraźnie zwiększyć.

Historia:
Dziewczyna o imieniu Kate wysłany zwykłą zadania do podpisania umowy na zakup starej fabryki, ale zapewnia, że ​​właściciel jej zmarły nie ma dziedzica, szlak jest przerwany gdzieś na Syberii, gdzie Kate i idzie, decydując się na niebezpieczną misję. Razem odwiedzisz cztery główne punkty, które są podzielone na wiele miejsc, które warto zobaczyć;)
Działka, przynajmniej pierwsza część kończy się bez wyraźnych finałów i intrygi, ale zapowiada kolejną część, która, nawiasem mówiąc, został wydany dwa więcej, więc jest to długa i bardzo piękna historia!


Korzyści Gry Syberia:

  • Quest z niesamowitej urody
  • super muzyka i dekoracje
  • ciekawa historia
  • niezapomniana atmosfera steampunk
  • mają dużo do myślenia i porównać masę faktów
  • Odrodzenie klasyki gatunku!Wady gry Syberia:

  • Płatny gry, warte około dwóch i pół dolarów
  • mają niewielkie problemy z przystosowaniem pod Androida, ale to jest tymczasoweWniosek: Twórcy Buka Rozwoju przeciągnij android kult poszukiwanie świetną robotę i zasługują na pochwałę i głosów masowych z fanami. Mamy nadzieję, że będą one poprawić wszystkie błędy i nie zapomnieć o kolejnej części!


Reklama

Syberia dla Karbonn smart A51

Ocena:

(95)
4.5★ 89.93%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/02 07:37
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |