Witamy w Dungeon
4.3 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Fabuła w tej grze jest już znane wielu właścicieli androidy - ciemność przychodzi i demony próbują wchłonąć wszystko, co żyje. Jak to jest już otwarty przez lata - ktoś musi zejść do podziemi i zaangażowanie ich w walce, aw końcu zabić najważniejsze i niebezpieczne, a następnie powrócić do swojej ojczyzny, aby korzystać z wyróżnieniem oraz wyniki ich pracy. Oczywiste, i fakt, że ten ktoś będzie was;)
Sam dygresja, jeśli mogę tak powiedzieć, nadal chcesz być trochę więcej niż jeden, tak że można wybrać, jak się do bohatera podbić lochy, zaproszenia, które otrzymał w nazwie gry.

Poszczególne słowa i projektowania gry zasługuje ... mam do powiedzenia - to bardzo kontrowersyjna, jest doskonale widoczny nawet ze screenów. Jest on realizowany w starym stylu, i to nie jest przypadek, gdy deweloper próbował dokonać stare grafiki coś piękny, nowoczesny, wszystko wygląda bardzo stary i czasami szczerze trudno zrozumieć, co dzieje się na ekranie ... ale oczekuje podobno do fanów gatunku , która nie jest mylić, ale w przeciwieństwie docenią, ale nie rozumiem.

Co do reszty - jak zwykle, zabijać potwory, zdobyć doświadczenie, Suck znaków szuka piersi, komunikować się z dostawcami, znaleźć artefakty i zakup sprzętu dla rycerza. Jak poziom twojej postaci będzie potwory zbyt niebezpieczne, więc nie trać czasu i pompy mądrze.


Opis Zapraszamy do Dungeon:

 • jedna z niewielu gier turowych
 • stylu retro, który dominuje tu
 • ponad sto różnych potworów
 • 4 Brytania
 • 16 różnych lochów, które trzeba posprzątać
 • soundtrack tu zbyt retro ...
 • gry za darmo


Wady gry Witamy w Dungeon:

 • grafika, wciąż szokuje
 • istnieje wiele języków, ale nie rosyjski
 • Synchronizacja nie wszystkie gładkie
 • Donat jest, ale można się bez niego obejśćWnioski: Trudno polecam tę grę dla przeciętnego użytkownika, ale jeśli nie należą do takich, a lubią trzymać gdzie wszystkie piksele, możesz pobrać niezbędne retro to dla ciebie wystarczająco długo!


Reklama

Pobierz Witamy w Dungeon 2.1.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Minor bug fixed.
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (210)
Data umieszczenia 2015-06-16 09:07
rozmiar 22.94 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
NANO-Antivirus → Trojan.Android.Agent.daomfh

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-06-16 12:15:10
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Orca Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.33★ 86.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/03 08:40
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |