Unmechanical
4 (30)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Świat przedstawiony w tej grze i jest to rodzaj skrzyżowanie steampunk, industrializmu i niektórych wtrąceń środowiska naturalnego jest bardzo ciekawe, jako całość, i jest przeznaczony - do zwiedzania to przyjemność, że coś jest trudne do porównania.
Bohaterem, że trzeba zarządzać tym dziwnego stwora przypomina dużą głowę śmigła i małych łapy plus można w "dół" jest wiązka może przeciągnąć ciągnik że obiekty, które, nawiasem mówiąc, jest ważnym elementem rozgrywki. Świat, w którym znajdziesz się na pierwszy rzut oka niepozorny, ale nadal jest pełna ciekawych elementów - rury, szczeliny, przekładnie, dźwignie, przyciski, pachoły, kamieni i innych przedmiotów, które można napotkać. Głównym zadaniem naprzód grabienie ich sposób ich mózgi, bo gdzieś będzie musiał myśleć, gdzieś pamiętam i gdzieś pokazać umiejętności i sprytu. Dość szybko, jesteś uzależniony od tej ekscytującej atmosferze i gra będzie cię opóźniać, a przez długi czas, ponieważ niektóre z poziomów są bardzo skomplikowane i wymagają dużo czasu na ich przejście.

Ale to nie był bez momentów, do których można narzekać, zwłaszcza jeśli pamiętać, że gry i zapłacił za to poprosić o trochę więcej $ 3. Do początku świata, w którym będzie można odwiedzić dość skromne, atmosfera jest na pewno wspaniała, ale czasem brakuje szczegółów, jest to możliwe i nie powinno być jakiś przebiegły plan, ale wciąż. Nawet w odniesieniu do zarządzania, to jest proste, ale ze względu na swoją prostotę w niektórych momentach może wydawać się bardzo niewygodne i już dawno przyzwyczaić.


Korzyści Gry Unmechanical:

  • unikalny świat i jego atmosfera
  • ciekawe, a niekiedy bardzo złożone zadania
  • dziwne znaki
  • świetna realizacja
  • fajna muzyka
  • dobra grafikaWady gry Unmechanical:

  • czasem brakuje szczegółów
  • Płatny gryWniosek: bardzo wysokiej jakości gry, która jest wizualnie trochę jak Machinarium, w świecie wokół jaskini tylko Machinarium gry nie dotrze do atmosfery i do rysunku jaskini, ale jakoś to jest zalecane dla wszystkich hojnych fanów arcade zagadek i zadań.


Reklama

Unmechanical dla Karbonn smart A51

Ocena:

(30)
3.96★ 79.19%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/03 07:34
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |