Wojna Szachy
3.2 (38)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jeśli spojrzeć, szachy to jedna z pierwszych turowej strategii, że świat znany, a na komputerach i urządzeniach mobilnych szachy pojawiły się dawno temu, ale to epicka z ich zmieniać tylko kilka, ale istnieją powody, które omówimy nieco później.

Projekt gry.
Grafika tutaj jest imponująca, co najmniej na szachy, to jest w stylu fantasy, w pełnym 3D, a znaki poruszać, walczyć, są podświetlone, jak podkreślono w drodze porażki i są bardzo piękne tło, na którym znajduje się szachownica. Ale twórcy nie zapomnieli o klasycznej opcji 2D, choć nie jest jasne, dlaczego, jeśli ktoś nie lubi 3D, sens ściągania tej gry jest wszystko stracone. W każdym razie, nie ma takiej możliwości, i to jest dobre. Tak więc można wybrać jeden z armii do walki w klasycznej wersji, jeśli jest czarny i biały, to jest orków, ludzi, zombie i inne znaki są śledzone. Tylko raz pierwszy będzie dość trudne do zapamiętania wygląd figury ... ale potem znowu, nie ma wersji 2D;)

Mały niuans, że warto zwrócić uwagę na - gra będzie niezwykła i wizualnie niezwykły dla tych, którzy podobnie jak szachy, a takich ludzi dla większości w nich i grać. Więc jeśli jesteś zwolennikiem klasyki - gra może nie podoba, więc jest to mały procent fanów ... przepraszam, że gra jest czymś wspaniałym!


Plusy wojny szachy:

 • fajne grafiki i wdrożenie klasycznej gry
 • piękne i niezapomniane armie Bitwa Modelki
 • Możliwość zaprosić znajomych z Facebooka i walczyć z nimi
 • Istnieje sześć poziomów trudności
 • Statystyki są dostępne
 • Wszystkie dane i ustawienia są przechowywane na serwerach, odtwarzać na dowolnym urządzeniu
 • mają okazję grać przeciwko komputerowi
 • świetna ścieżka dźwiękowa i efekty
 • gry za darmoWady wojny szachy:

 • wiele "smaczne" i najciekawsze momenty tylko dla pieniędzy
 • nie ma przycisku "exit"
 • kilka języków, dla których przetłumaczone gryWnioski: dobra i piękna gra, że jest nieco odbiega od kanonów klasycznych szachów, ale jest gotowa do zaoferowania nam wiele bitew i piękne efekty, które lubią dosłownie wszystkich, a jeśli nadal jesteś w stanie zapłacić trochę pieniędzy, to gra stanie się jeszcze piękniejsze i bardziej interesujące.


Reklama

Pobierz Wojna Szachy 1.0.7 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
* Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (8)
Data umieszczenia 2014-12-02 03:15
rozmiar 34.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-12-02 05:15:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(38)
3.23★ 64.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/04 08:41
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |