Hellraid: Ucieczka
4.5 (111)

Hellraid: Ucieczka

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ta gra jest bardzo szczery z użytkownikiem, dla którego można powiedzieć wielkie podziękowania dla twórców shortbreak Studios sc, którzy wiedzą dokładnie, co ludzie chcą i sprawiają, że gra dla nich! Tak, to jest wypłacane, warte tyle $ 3, ale to tylko pieniądze, które trzeba będzie zapłacić. W grze nie ma reklamy, nie ma domowych zakupów, które mogą ułatwić Ci życie, nic w tym stylu, więc będzie zapłacić raz w grze i zapomnieć o nim i cieszyć się przejście!

Gra jest ustawiona jako układanki, ale nie jest pozbawiony działania, a działanie pierwszej klasy! Gra ogólnie jest bardzo brutalna i zawiera dużo przemocy, krwi i tym podobne, tak, że dzieci, nie polecam go, reszta zdecydowanie doradzamy! Co powiedzieć, gdy wszystko zaczyna się jako ogromne kotlety potwora z głowy ??? I obejrzeć go i wszystko będziesz w pierwszej osobie, sposób gry zaczyna się od tego, że znajduje się w trumnie, która, na szczęście, nie było deskami, i można dostać się ... Znajdziesz się w podziemiach średniowiecznego zamku są pełne szkieletów, komórki, sarkofagi i skrytki, puzzle i wiele innych elementów, które trzeba rozwiązać. Walczyć nie często, ale każda walka pamiętać, przeciwników będzie trudne, bo przynajmniej będą myśleć! Szybko dostosować się do zwyczajów i nigdy nie będzie w stanie ich zabić na komputerze, za każdym razem trzeba myśleć i być kreatywnym. W ogóle, trzeba się z tym strasznym miejscu i odpowiedzieć na kilka ważnych pytań - kim jesteś i jak tam masz ..., aby rozpocząć.


Korzyści Gry Hellraid: Ucieczka

  • Każdy puzzle w tej grze - inna sprawa, to bardzo ekscytujące
  • Walki z siłami jego mózgu, broń w przeszłości!
  • fascynujące i ciemny historia, faktycznie, jak otoczenie
  • nigdzie, to otwarty świat
  • Świetna grafika
  • gra będzie regularne bezpłatne aktualizacjeWady gry Hellraid: Ucieczka

  • Opłata gry, warte 3 dolary
  • Tylko w języku angielskim, czytaj tutaj potrzeba dużo, więc nie źle oceniają go przed zakupem, ale obiecał rozwiązać w najbliższej przyszłościWniosek: warto grać, a wypłacane sposób, ale na pewno jest wart swojej ceny i polecam go każdemu, kto kocha zadań i ponury klimat fantasy, rock - nie pożałujesz!


Reklama

Hellraid: Ucieczka dla Karbonn smart A51

Ocena:

(111)
4.48★ 89.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/05 06:13
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |