Ucieczka z Yepi Planet
4.2 (10)

Ucieczka z Yepi Planet

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Działania to raczej zwyczajne na pierwszy rzut oka, gra odbywa się na odległej planecie, która, sądząc po nazwie, o którym mowa Yepi. Jest dużo lasów, żywych stworzeń i żyć w harmonii ludzi "lokalnych", które zostało zaatakowane przez obcych z innej planety. Ale trzeba grać cały naród, a nie jeden z jego członków - humanoidalne, że wygląda na tyle dziwnie, coś jak misia żółtawy z anten zamiast uszu. W każdym razie, że miała do czynienia z klasycznym problemem wielu gier - jego dziewczyna była więźniem strasznych cudzoziemców! Więc czekamy na kolejną przygodę w finale, który ma uratować księżniczkę;)

Gameplay.
Gra wykonana jest jako rodzaj arcade elementy układanki. Każdy poziom stanowi przestrzeń, na której można coś zrobić. Co to jest - to jest najważniejsze pytanie można zadać sobie pytanie, od pierwszego poziomu. I co jasno - iść dalej, i tutaj jest jak ... Ta gra jest całkiem inna od wielu innych, nie ma prawie identyczne zadania, co więcej, są praktycznie nie ma pracy, analogi, z których na ogół gdzieś kiedyś wykonywane . Na przykład trzeba przenieść do świni, lub porwać się statek wroga lub spowodować zwierzę zgiąć gałąź, na której siedzą, aby uzyskać przepustkę na. Ogólnym zadaniem zabawne, dziwne i ogólnie skomplikowane, ale można się domyślić, więcej jest nieograniczona liczba powtórek, więc nie bój się i spróbować wszystkiego.

Luz.
Przy projektowaniu gry trochę pompowana. Powiedzieć, że to jest w jakiś sposób wpływa to nie może być, ale tutaj więcej niż proste, klasyczne abstrakcje 2D w tle, szczegółowo i bezużytecznego obrazu jako całości, grafika nie robi wrażenie na wszystkich. Postacie wyglądają dziwnie, a nawet głupi, niezdarny animacji ... przeciwnie może nie tak jak niektóre z poziomów, które będą wykonywane w toksycznych kolorach. Ale to nie o to chodzi.


Zalety i cechy ewakuacji gry z Yepi Planet:

  • ciekawe poziomy i zagadki
  • najbardziej niezwykłych miejsc pracy
  • dość odpowiednie Najlepsi dzieci
  • gry za darmoMinusy gry Ucieczka z Yepi Planet:

  • Konstrukcja jako całość
  • Gra jest dość krótki, zwłaszcza jeśli przez długi czas nie zawiesić na poziomie
  • brak tłumaczenia na inne języki, tylko rodzimy
  • czasami miga ogłoszeniaWniosek: kontrowersyjna gra, wygląda na klasie C, rozgrywane na pięciu, ale jeżeli się coś nie jest dość długi czas, co za wstyd.


Reklama

Pobierz Ucieczka z Yepi Planet 1.0.16 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
The awesome adventure with a cool new version!
informacje ogólne
wersja 1.0.16 (1000016)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:05
rozmiar 21.49 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Qihoo-360 → virus.exp.20140545

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-07 01:51:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.22★ 84.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/07 08:33
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |