Wcisnąć kwadratów
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ideą tej wspaniałej gry jest częściowo ujawnił w tytule, to naprawdę trzeba nacisnąć pola! Co więcej, proces ten jest na pewno zabawne, przypomina nieco słynną 2048, co oznacza, że ​​jest nieco inny, ale podobne odczucia, więc jeśli lubisz proste puzzle, w których naprawdę trzeba myśleć, aby osiągnąć rezultat - ta gra jest dla Ciebie, pobierz gry za darmo push kwadratów i baw się!

Gameplay.
Przed oczami pojawiają się mały rozmiar pola z 5 przez 5 kwadratów, w najprostszej postaci w dziedzinie będą dwie gwiazdy - niebieski i czerwony, a także główni bohaterowie - dwa kwadraty odpowiadające kolory gwiazd. Zdasz poziomie, gdy niebieski kwadrat przyniesie niebieską gwiazdę i czerwoną - czerwona. Wydaje się bardzo proste, ale istnieje kilka cech kwadratów. Pierwszą rzeczą, aby zwrócić uwagę na strzałki narysowanej na placu, wskazuje kierunek, w którym kwadrat może się poruszać, więc jeśli nie jest gwiazda na swojej drodze, to byłoby włączyć mózg. Kwadraty mogą poruszać się nawzajem, tym samym pomagając sobie wzajemnie, aby zbierać gwiazdki. Poziomy staną się bardziej skomplikowane i na boisku pojawi się pole teleportów, w którym można zmienić kierunek na placu zostaną dodane gwiazdki i place innych kolorów i innych cech, które jest łatwe do zrozumienia, ale wierzcie mi, przejść przez tych poziomów będzie bardzo trudno myśleć 10 kroków do przodu , oraz dla wszystkich członków!


Korzyści Gry push kwadratów:

  • ładne i bardzo proste grafiki
  • Świetny wygląd
  • wygodne i proste menu
  • skomplikowane i bardzo ciekawy problem
  • ponad sto poziomów
  • gry za darmoWady gry push kwadratów:

  • czasami skacze pomiędzy poziomami reklamy, w ogóle - nie przeszkadzać
  • dobrze byłoby, aby zobaczyć inne tryby gry


Wniosek: świetna gra z niesprawiedliwie niskie oceny i jakoś niskiej popularności, mam szczerą nadzieję, że będzie ona przynieść jej miliony fanów i zobaczymy wiele nowych aplikacji od dewelopera Ketchapp, dobrze zrobione!


Reklama

Pobierz Wcisnąć kwadratów 1.0.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (100)
Data umieszczenia 2014-10-07 08:59
rozmiar 3.79 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-10-07 12:00:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/08 06:58
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |