Paper Planes Flight Sim
3.7 (18)

Paper Planes Flight Sim

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ogólnie rzecz biorąc, symulator samolotu papieru, poza tym, że pojęcie symulatora nie jest odpowiedni, ponieważ samolot papieru początkowo nie mogą być kontrolowane, a następnie z jakiegoś powodu, można, ale cóż. Prawdziwa kontrola tutaj tak, że nerwy zajmie co drugi, widocznie jakiś rodzaj symulacji, w kontekście ", a jeśli działa coś takiego jest do bani." W każdym razie, jest to symulator, a zatem należy się spodziewać trudności i wyzwania, prawda?

W grze fabuła.
Twórcy postanowili zrobić bez niego :)
Po prostu nadziewane swoją nazwę, możesz zmienić ustawienia trochę i wszystko jest już latać, unosić się, lub, jak to jest bardziej poprawne, aby zadzwonić. Dodatkowo do dowolnego działki i nie ma zamiar jako takie. Po prostu latać w tym wielkim świecie ... jeśli są tak strome, że można zarządzać samolotu, jak chcesz, możesz zbierać inne samoloty rozrzucone na mapie, ale to jest bardzo trudne, a więc wszystko, tylko latać ...

Luz.
Chciałbym tutaj jest bardzo nietypowy ... dziwne ... Chciałbym powiedzieć, że to straszne, ale w rzeczywistości tak nie jest. Świat jest ogromny i składa się z tekstury, który jest ... To nie jest tak jak w Minecraft pikseli, na przykład, to jest coś przypominające fakturę jest zasadniczo elementy trójwymiarowe, takie jak góry, drzewa, rzeki, kamienie i inne. Ważna cecha - żaden szczegół nie lecisz wyżej, ładniej wygląda, bliżej ziemi bardziej straszna forma i zrozumiesz coraz bardziej, że to jest po prostu surowe tekstury, ale to nie jest tak, ale wrażenie to jest. I proponuje ... bo silnik gładka Jedność które sprawiło, że mecz trawi jej oczywiście trudne.


Zalety i cechy gry Paper Planes Flight Sim:

  • zakładamy, że mamy realne zarządzanie był samolot
  • ciekawy świat wokół
  • sześć typów samolotów
  • nie online, które obsługuje do 10 graczy
  • Gra jest całkowicie darmowa i nie zawiera żadnych zakupów w ramachWady gry Paper Planes Flight Sim:

  • Projekt jest bardzo wątpliwe
  • kontrolowane na dwa sposoby, zarówno kłopotliwe
  • w tyle!
  • brak celu w grze


Wnioski: Gra oczywiście nie zrobił w celu przełamania rynku, to po prostu nie, jak wszystko w tej grze, nie przed i po, to po prostu jest. Dla ogólnego rozwoju mogą spędzić trochę czasu, aby sprawdzić, jak masz do czynienia z samolotów papieru;)


Reklama

Pobierz Paper Planes Flight Sim 1.0.7 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (8)
Data umieszczenia 2015-02-17 07:23
rozmiar 43.02 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje DMT Source na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
3.74★ 74.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/10 07:52
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |