Faccinep Wyścig klonów
0 (0)

Faccinep Wyścig klonów

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wyścigi z działki, która jest dziwne, ale pomimo tego, że czasami znaleźć, tak jak w naszym przypadku. Ale jeśli zapomnieć o działki, to klasyczny wyścig na dno, w którym oprócz bramki, aby dotrzeć do mety pierwszy jest celem wszystkich dotrzeć, więc inni będą strzelać do wrogów zabitych następnie realizowane zbyt demokratyczny ... tak, zastanówmy się w szczegółach.

Działki.
Akcja odbędzie się na odległej planecie, z jednej strony można by pomyśleć, że to kosmici, ale tutaj bohaterowie są dość dobrze znane, takie jak Bob Marley, Dartha Vadera i innych barwnych postaci z 19 wieku. Jak mówią, Elvis nie umarł, on po prostu poleciał na Księżyc! Coś jak księżyc, nasza planeta jest. Jej mieszkańcy są albo z konieczności, albo z powodu nudy Khimichev z anteny TV i złowione kanałów z naszej rodzimej planety. Najbardziej lokalnym hitem wyścig, więc postanowiłem zrobić swoją rasę, z blackjack i ... masz pomysł;)

Gameplay.
Jak już wspomniano, w pierwszej kolejności, to wyścig, więc, że głównym zadanie - dotrzeć do mety jako pierwszy. Różne - broń, tarany, strzelaniny i inne gadżety są tylko narzędzia są w stanie przechylić wrogów do tyłu, co daje możliwość jazdy szybciej, niż są. Wygrywając wyścig, dostaniesz pieniądze, będzie uaktualnić istniejącą transportu lub kupić nowy. W sumie - nic nadzwyczajnego, jednak może to dobrze?

Luz.
Proste, ale nie powoduje negatywne, można grać, grafika nie świecą szczegół, ale dość jasny obraz nadrabia. Plus zabawki modelki trochę nawet przypominające LEGO ...

Plusy i gra oferuje Faccinep Race klonów:

  • klasyczny wyścig z fotografowania i działki
  • jasny obraz piękny
  • możliwość aktualizacji
  • okazja, aby strzelać
  • jest zmiana dnia i nocy
  • śmieszne transportu
  • mają multiplayer
  • jako całość - gra jest za darmoWady gry Faccinep wyścigu Klonów:

  • Donat jest potężnym Donut!
  • urządzenia na średniej mocy można zaobserwować hamulców, ponieważ nie ciągnąć ... z jakiegoś powodu ...Wniosek: całkiem dobra gra, że można grać nieco, zwłaszcza jeśli spotkać się z przyjaciółmi!

Uwaga! Gra zawiera pamięć podręczną, umieścić tutaj: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Faccinep Wyścig klonów 1.4 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2014-10-09 20:30
rozmiar 10.31 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-10-09 23:33:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 115.11 MB
Data umieszczenia 2014-10-09 20:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/10 08:29
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |