Duch Run
3.5 (69)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tym czasie twórcy gry postanowili spróbować i wyróżniać się dużą liczbę innych biegacza, więc mamy nieco inne gry, to jest po prostu inny od pozostałych nie tyle ... ale analizuje go w szczegółach.

Jak już wspomniano, to gra akcji rozgrywa się w czasach starożytnych, więc trzeba grać dla Indian, którzy wiedzieli, co złe duchy i jak z nimi walczyć. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest zaskakujące, że wszystkie takie przedsiębiorstwo wyginęły wieki temu, bo w przypadku nie uruchomienia się pomóc, ale to, co myślą, więc działa. To tylko istotną cechą firmy Indian będzie w stanie przekształcić do innych zwierząt. Na przykład postać, dla której uruchomieniu gry może zamienić się w wilka, pomaga przezwyciężyć niektóre z przeszkód, które w ludzkiej postaci nie da się przeskoczyć. Inne znaki (które można kupić za wirtualne pieniądze) jest w stanie być przekształcone, ale u innych zwierząt. Niestety, niektóre oryginalne kawałki w tej grze i na końcu, bo nic innego nie mogliśmy spotkać się w innym biegacza. Niekończące się korytarze działa, zakręty i przeszkody wykonane w stylu antycznym ... to jest oryginalna?

Luz.
Obraz gry był bardzo dobry, mimo braku głębokiej szczegółowo, wygląda bardzo piękne. W sumie, z dobrym fizyki i animacji mamy doskonałe wrażenia wizualne i gier jako całości. Podczas których programiści mogą natychmiast chwalić, ale potem znowu, wygląd niespodzianka jakości jest dziś niemożliwe.


Zalety i cechy gry Duch Run:

  • piękny obraz
  • Jakość animacji
  • próbuje zrobić oryginalnej gry
  • soundtrack etniczne
  • pięć różnych znaków i pięć zwierząt, odpowiednio, w których mogą być zamienione
  • gry za darmoWady gry Duch Run:

  • Donat jest - można kupić kryształy, dla których twoja postać ożywi w "awaryjnych"
  • poza tym darowizna okresowo miga ogłoszenia
  • istnieją błędy w okolicyWniosek: Nie najfajniejsza, ale to przyzwoity zawodnik dla tych, którzy kochają starożytnych piramid, tropikach, i wszystkie szamańskie tematów. Bez Donati grać więcej niż otrzymuje, tak aby huśtawka i spróbuj, nie wyklucza, że ​​gra spodoba się wielu!


Reklama

Pobierz Duch Run 1.71 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
CHECK OUT cool SPIRIT RUN 2 game now!

Thunder Rhino character purchase fixed.
Misc fixes and improvements...
informacje ogólne
wersja 1.71 (77)
Data umieszczenia 2020-03-16 07:18
rozmiar 62.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(69)
3.52★ 70.43%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/13 08:05
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |