Sentinel 4: Dark Star
4.3 (12)

Sentinel 4: Dark Star

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nowa część gry, a także poprzedniego wynagrodzenia, a cena nieznacznie wzrosła, teraz gra jest warta $ 4, ostatnio koszt około 3,5. Podnoszenia cen nie jest konieczne, ale jeśli w lewo, aby uzyskać więcej opcji w grze, że deweloperzy uważany za jeden z najlepszych TD dla Androida? I to stwierdzenie jest początkowo kontrowersyjna, nawet jeśli skupić się na ostatniej części - około 500 tysięcy pobrań (nie złe dla płatnego gry) oraz 4.2 ratingowych ... widziałem zawodników i solidny, ale nie zaprzeczam, ostatnia część była przyzwoita gra.

Jak powinno być spokojnie zwrócić grę, nie ma w ogóle, wszystko, co można myśleć, od działki do sterty wodotryski, że należy rozróżnić szczegóły.

W grze fabuła.
Nic spektakularnego, tutaj w ogóle nie mają - wojna galaktyczna rozszerza swoje granice i odnajduje się w nowym świecie, w którym czekają na nowych technologii, nowych wrogów i nowych krajobrazów, w sumie to tylko to, co trzeba i co jest ważne. W każdym razie, film otwarcia natychmiast dostosowuje się do pewnego pożądanego nastroju i budzi chęć poznania tajników Ciemnej Gwiazdy, wokół którego będzie rozwijają nasze imprezy. W każdym razie, bez względu na historię, głównym celem - aby chronić się od mieszkańców, którzy atakują bazę.

Rozgrywka i projektowania.
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że seria gier Sentinel był założyciel gatunku, co do zasady, nie wahaj się powiedzieć, że w czterech częściach gry, niewiele się zmieniło, to znaczy, to klasyka gatunku. Jesteś wciąż będzie zbudować wieżę, które powinny odzwierciedlać fale wrogów, są pewne bonusy w postaci trutni w formie wsparcia, które mogą być umieszczone przed wrogiem, ale to było i fundamentalne zmiany w grze dodaje. Wykonywanie zbyt trudno nazwać całkowicie nowe, regularne grafiki dobrej jakości, ale nic więcej niż to, że jest oczywiste, że gra została wykonana na sprawdzonej starego silnika, która dokonała pewnych granic możliwości wizualne.


Plusy i gra oferuje Sentinel 4: Dark Star

  • nieśmiertelny klasyk
  • dwadzieścia sześć dużych kart, które są odpowiednie dla wszystkich trybach
  • monumentalne krajobrazy
  • Wiele nowych wrogów z unikalnych cech
  • kilka uaktualnień dla swoich wież
  • Statystki rankingi i osiągnięcia w Google PlayWady gry Sentinel 4: Dark Star

  • Opłata gry - będzie musiał zapłacić 4 dolary
  • Donat które kupił dla chipów pomocniczych
  • grafika nie jest tak fajne, jak byśmy chcieli
  • przy pierwszym uruchomieniu wymaga internetu, wielu internetowePodsumowując: jest wiele, aby znaleźć usterkę i do tego, co chcesz, ale obiektywnie - gra jest dobra, ale to płatne i zapewnić wsparcie tak, że jakość nie powinna być czymś, co nie spodziewaliśmy się, że sam do końca, spodziewałem się więcej, więc mogę umieścić gry Tylko stały cztery, jak na zalecenia - tylko, jeśli jesteś fanem tej serii gier, jeśli nie - nie ma problemu, aby znaleźć wolny analog, że nie będzie gorzej, ale mogło być lepiej ...


Reklama

Sentinel 4: Dark Star dla Karbonn smart A51

Ocena:

(12)
4.29★ 85.88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/14 08:00
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |