Świat Marine
3.8 (25)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Świat gry Marine jest trochę jakości i przetwarzane wizualnie klon Mario, podobieństwo, które przejrzałem absolutnie wszystko. Stworzenie takiego klona może wydawać się głupie, ale jeśli spojrzeć, co mamy teraz? Jest absolutnym faworytem - trzy części Leps świata, z których każdy jest bardzo popularny i ma ogromną liczbę pobrań. Istnieją dwie części Mike'a świata, które są wykonane gorzej i mają odpowiednią popularność. Istnieje kilka innych Świat, który jest jeszcze gorszy, i skupić się na całości, nie zasługują. Więc dlaczego nie dostać jakości klonu, który będzie konkurować Leps?

Projekt i grywalność.
Jak wiecie - czekać na coś nowego nie jest konieczne. Gra wykonana jest platformówka, Twoim celem jest uruchomienie przodu, zbieranie monet, łamaniu cegieł nad głowami schodząc rur i uważając, potworów, które są dwa klasyki gatunku, maksymalnie trzech typów poziomie. Poziomy trzeba iść na pewien czas, ale to tyle, że nie można w szczególności w pośpiechu. Będzie tutaj i chcesz przejść nad przepaścią i trampoliny, które można rzucać i logiczny wniosek z każdego poziomu, z upływem którego twoja postać podnosi flagę.
Oprawione gangbusters gry, grafika, oczywiście, proste, malowane, ale bohaterowie i atmosfera się jasne i pozytywne. Zarządzanie wykonane również klasyczny, niemal jak dandys - po lewej stronie ekranu będzie pająk odpowiednie dwa przyciski - "A" i "B", to jest w rzeczywistości, a wszystko;)


Świat Cechy Marine:

  • przejść przez trzech różnych światów
  • w meczu aż 75 poziomów!
  • prosta obsługa
  • dobra animacja
  • klasyczny głos
  • gry za darmo



Wady game Marine Świat:

  • Wiele reklamy
  • klon nigdy nie będzie lepsza od oryginału
  • ze względu na fakt, że gra jest dość proste, jest natychmiast przekazywane



Razem: normalna gra, zwłaszcza jeśli nie zapominać, że jest to klon, a co do klonowania - odpowiedniej jakości, zobaczymy, czy może ona konkurować z innymi ... klonów Wojny klonów, jednym słowem!


Reklama

Pobierz Świat Marine 1.0.5 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (5)
Data umieszczenia 2015-01-22 00:46
rozmiar 8.4 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Jiangmin → Trojan/AndroidOS.efu

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-01-22 02:48:09
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(25)
3.77★ 75.34%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/14 06:48
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |