Gwiazda Warfare2: Payback
4.4 (34)

Gwiazda Warfare2: Payback

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Pragnę zauważyć od razu, że ta gra będzie kontynuacją Star Warfare: Alien Invasion, wykonane w tym samym duchu, i podobno na tym samym silniku z niewielkimi modyfikacjami. Pierwsza część przechodzi długą drogę do względnej popularności pełni poświęcić wolny albo poświęcić, jak w pierwszej części postępowania o PvP, to właściwie bodźcem zainteresowania nim. Dlatego nowa część gry podjęła wszystkie dobre rozwiązania z przeszłości, więc można go pobrać za darmo i konkurować w PvP dzieje się również bez żadnych problemów.

Gra podzielona jest na dwie główne części - kampanii i PvP. Kampania oferują różnorodne misje, interesujące ich nie nazwać, ale to jest całkiem możliwe, aby uruchomić. Do głównych zadań będzie ograniczona do zniszczenia wielu przeciwników w czasie przeżycia, obszary zajęcia lub retencji, pomaga nauczyć się podstawowych funkcji umiejętności i broni aktualizacji twojego bohatera. Ogólnie - polecam najpierw uruchomić tak, a dopiero potem przejść do walki z innymi graczami. Tryb PvP pojawił się z zaskoczenia - a mianowicie, brak filtrowania na poziomie i siły zawodników, więc to może być trudne, aby rzucić się do graczy o każdym poziomie pompowane, że samo w sobie stworzyć wiele problemów i kłopotów. Ale to nie tylko dlatego, że główny cel, aby pokazać graczom, że będą one bez oddawania list niższy rangą, dając pewną kwotę pieniędzy, można łatwo uruchomić do walki, bo wtedy szanse na wygraną będzie znacznie więcej ...

Luz.
Piękna grafika była tylko jakościowy krok naprzód w porównaniu z ostatniej części, ponieważ plan był dość proste, silne powikłania w tej części nie pojawia, ale obraz stał się o wiele bardziej przyjemne i bez nachylenia i podobnych wad.


Zalety i cechy Star Game Warfare2: Payback

  • dwa tryby gry - kampanii i PvP
  • mają okazję do walki z bossami, zarówno online, jak i offline
  • piękny obraz i ładne mechanika
  • ogromne hordy obcych wrogów
  • Harmonogram pozwala grać nawet na średnich urządzeń
  • pobierz gry dostępne za darmoWady Star Game Warfare2: Payback

  • ciężka Donath, bez których trudno byłoby przetrwać w walce z innymi graczami
  • Kolejności przez poziom i przygotowanie zawodników w PvPKonkluzja: Druga część zdecydowanie lepsi, ale główną cechą gry - PvP, które jest całkowicie wygięte pod Donath, walka, która staje się coraz mocniej i mocniej.

Uwaga! Gra zawiera pamięć podręczną, umieścić tutaj: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Gwiazda Warfare2: Payback 1.27 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
V1.26 Update:-Fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.27 (19)
Data umieszczenia 2018-12-13 11:19
rozmiar 19.23 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 384.55 MB
Data umieszczenia 2014-10-13 10:11
Wszystkie aplikacje Freyr Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(34)
4.38★ 87.54%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/15 06:44
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |