Droga Smash 2: Hot Pursuit
4.1 (92)

Droga Smash 2: Hot Pursuit

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Około 50 milionów pliki do pobrania - wynik pierwszej części gry, w której pracował po jego wydaniu, uaktualnienie, sprostowanie błędów i zapewnić patche, drugą część, jak widać, już bierze pod uwagę doświadczenia z przeszłości, a nie powtarzać tych samych błędów, czy nie mam racji?

To dziwne, ale pierwsze kilka można powiedzieć, że druga część okazała się znacznie gorsza niż pierwsza ... i dlaczego - dwie kwestie, na których musimy odpowiedzieć nie działa, więc zagrajmy w stosunku do pierwszej części, ponieważ okazała się bardzo sprawa.

Aby rozpocząć, warto zauważyć, że rozwój polityki nie zmienił, więc gra nadal jest za darmo, ale biorąc pod uwagę wsparcie. To tylko ilość, że zostaniesz poproszony, aby zmieniły się nieco, więc dwa razy ... Jeśli pierwsza część zawartości na sprzedaż szacowana jest na od 1 do 80, druga część jest w stanie zadowolić ceny wahają się od 1,8 do 150, z Jakość gry zmienił się na gorsze.
Zmień fizyki samochodu - jest gorzej, bo w pierwszej części miał kilka podstaw odpowiedniego zachowania się samochodu na drodze, tutaj nie są, co do zasady, do zarządzania, w wyniku czego stał się bardziej i będzie występować więcej wypadków. Grafika nie świecą przełom w ostatniej części było trochę łatwiej, ale miał swój urok i gra wyglądała dobrze w nowej części sam z jednej strony więcej połysku, z drugiej strony, to połysk nawleczone i bardzo silny wpływ na wydajność i kupa problemów zoptymalizowana dla różnych urządzeń. gameplay zasadniczo zmieniło, jak również zestaw pojazdów, teren, który był przywiązany do ostatniej części, i wiele więcej, w sumie może się wydawać coś pozytywnego, jedyne co ​​pozostało ze starej części dobre, ale moim zdaniem to śmieci.

W rezultacie otrzymujemy długo oczekiwana druga część, która jest miliony graczy chętnie go zobaczyć, ale coś niedokończonego, patrząc gorzej bieg. Tak więc konieczne jest, aby wrócić na dwa pierwsze pytania - "Dlaczego?" I "Dlaczego ??"
Może się mylę, ale nie wyobrażam sobie gracza, który będzie Donati, że takie pieniądze w grze, których jakość pozostawia wiele do życzenia ...


Reklama

Pobierz Droga Smash 2: Hot Pursuit 1.4.9 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- New “Career” challenge mode! Can you beat the best racers in the world?
- Level restrictions on unlocking new cars were removed
- Mission leaderboards now show the roster correctly
- General performance optimizations
- Other fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.4.9 (40)
Data umieszczenia 2015-06-16 08:52
rozmiar 47.98 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
Kaspersky → not-a-virus:AdWare.MSIL.PowerOfr.jj

DrWeb → Adware.Revmob.1.origin

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-06-16 11:54:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(92)
4.09★ 81.78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/16 08:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |