RunBot
3.8 (25)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nasz bohater - morderca robota, wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji jego celu, ale jego twórcy się jeden wielki błąd, że obdarzony go z poziomem inteligencji jest powyżej średniej, więc robota niezależnie doszedł do wniosku, że zabijanie jest złe i postanowił uciekać. Jednak, jak można się domyślić, ucieczka zamienia się w prawdziwą przygodę z wieloma przeszkodami na drodze. Świat, w którym zostanie uruchomiony, w pełni zgodne z oczekiwaniami - futurystyczne budynki, pola siłowe, laserów i innych robotów (oczywiście głupszy niż twój charakter), tak, że nie będą się nudzić, co więcej, poziom będzie coraz trudniej ... Jak każdy inny zawodnik kończy każdy wypadek w drodze do mety. Ale masz przewagę, ponieważ robot został stworzony, aby zabić, można strzelać do wrogów, że będzie ci przeszkadzało, jak również uaktualnić robota i jego arsenał.

Rozgrywka i projektowania.
Grafika tutaj na przyzwoitym poziomie, świat jest ciekawy i pracował w miejscach, w których będzie można uruchomić, kontrola jest standard dla gatunku. Muszą pracować na dachach domów, laboratoriów i korytarzy niezwykłych tuneli. Jedyną rzeczą, która rozczarowany rozgrywki jest mnóstwo niepotrzebnych informacji i głosy w tle, które psuje całkiem niezłą ścieżkę dźwiękową.

Rozczarowany i coś jeszcze ..., aby rozpocząć niezwykły widok swojej postaci, zazwyczaj - z tyłu, a następnie raz na górze i na boku, co jest bardzo niewygodne, w niektórych sytuacjach, tak, bo ta gra jest postrzegana inaczej, ale to nie jest wygodne dostarcza ...
Wystarczy zwykłe rozczarowanie Donat, dla których można kupić różne bonusy i najważniejsze - energię, która jest wydawana w grze i, oczywiście, powoli wychodzi.


Zalety i funkcje gry RunBot:

  • wciągająca gra futurystyczne
  • dobra grafika
  • śmieszne świat przyszłości
  • całkowicie futurystyczny sprzęt
  • można strzelać!
  • kilka trybów gry
  • Gra jest dostępna do pobrania za darmo


RunBot Wady gry:

  • tam Donat
  • nie najwygodniejsza forma
  • problemy z aktorstwa głosowegoWniosek: wielki przedstawiciel jego gatunku, zwłaszcza jeśli jesteś fanem robotów i innych rzeczy, futurystyczny.


Reklama

Pobierz RunBot 3.1.4 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
? Bug fixes
informacje ogólne
wersja 3.1.4 (266)
Data umieszczenia 2017-11-18 15:16
rozmiar 57.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(25)
3.82★ 76.4%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/17 07:29
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |