Escape The Ghost Town
3.7 (25)

Escape The Ghost Town

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na Androida w szczególności i na platformach mobilnych w ogóle te gry dużo, najczęściej są one związane z pokoi, z którego można wybrać się w tym przypadku otrzymujemy coś podobnego, tylko lokalizacja będzie większe i bardziej kolorowe. Ale, tak czy inaczej, w każdym miejscu, w celu jego uzupełnienia, trzeba znaleźć klucz, który otwiera drzwi do innej lokalizacji.

Trochę szkoda, że ​​zadania stały się coś takiego, bo w grach takich jak ten nie ma fabuły, nie ma dialogu, nie ma fabuły, tylko suche łamigłówki i ciekawe miejsca. Ogólnie rzecz biorąc, dla aplikacji mobilnych jest to mało, ale zawsze chcą więcej.

Rozgrywka i projektowania.
Play for Fun - rozwiązywać zagadki i wygrać w mini gry, można znaleźć wiele rzeczy, które będą przydatne i uzyskać wskazówki do rozwiązania zagadki, które często mają do czynienia z niezręcznych liczb brutalnych. Wszelkie wskazówki na temat gry mijania nie było, więc cały proces jest w całości spadnie na swoje barki i mózgu.
Dokonywanie wystarczająco godnej gry, piękne zdjęcia i miło, ale niestety, nie ma ruchu na nich nie jest, jak w starych questów z lat 90-tych.

Nie bez przykrych chwil.
Na przykład w dolnej części ekranu (co jest doskonale widoczne na screenach) przeznaczonym na baner reklamowy, który będzie Ci towarzyszył w trakcie gry, wygląda złowieszczo. A gra jest bardzo krótka, znajdziesz w sumie 12 miejsc, że nie potrwa długo.


Zalety i cechy gry Escape The Ghost Town:

  • wydostać się z mistycznej przestrzeni
  • z łamigłówek i mini-gier
  • Szukaj przedmiotów
  • prosta obsługa
  • piękne miejsce
  • gry za darmo


Wady gry Escape The Ghost Town:

  • brak działki
  • Reklama
  • niski poziomWniosek: zwykła gra w swoim gatunku, który można pobrać za darmo, szybkie przejścia i zapomnieć ... i tak o każdej aktualizacji Nikt nic nie mówi, więc przekonaj się sam.


Reklama

Pobierz Escape The Ghost Town 2.0.6.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 2.0.6.2 (22)
Data umieszczenia 2019-08-06 19:40
rozmiar 53.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje A-S-G na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(25)
3.71★ 74.23%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/18 08:52
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |