Botanicula
3.8 (20)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra Zadzwoniłem cudu, bo w porównaniu z wielu fakt, że istnieje dziś jest android całkowicie inny poziom, ale cudów nie ma, wszyscy to wiedzą, tak, że nie jest logiczne wytłumaczenie. Twórcy tej gry są prawdziwi ludzie z Amanita Design, firma z nazwą, która nie jest zbyt dobrze znana, ale wiadomo, że miliony ich ostatniego projektu - Machinarium! Tak, tak, to jest to, że świetnie się quest i wreszcie wydany czegoś nowego. Ponadto, podobieństwo wizualne ma absolutnie żadnych, może przez projekt, ale ze względu na ponurym świecie, który jest zdominowany przez żelaza i kamienia, były ołowiane chmury i masowe mechanizmy steampunk przekierujemy prawie na łonie natury, a dokładniej - na gałęzi drzewa ...

Jak Machinarium, to zadanie jest bardzo dziwne ... w dobry sposób, przynajmniej logicznie, wiele rzeczy tutaj nie poddają się, że w ogóle nie jest wymagane, najważniejsze - atmosferę, które można zjeść na wiele godzin. Niestety, Android stał się jednym z najnowszych platform, który został wydany ten quest trochę wcześniej, pojawił się na PC, konsole i inne platformy, tak aby właściciele ponownie androida na koniec kolejki, ale nie pozwól, złe wieści.

W tej grze nie jest historia, i to jest idealne! Działka mówi o zwykłym drzewem, które likwidacji paskudny pasożyt, który niszczy go. Zadaniem bohaterów dostarczyć Sprout z drzewa na ziemię, że wzrosła i wszystkie były w stanie się tam przenieść. Akcja będzie rozwijać się na gałęzi drzewa, znajdziesz dużo mieszkańców z każdym z nich mogą w jakiś sposób oddziaływać. Bohaterami gry jest inna historia, nie będzie nas pięcioro, wszyscy z nich są pochodzenia naturalnego, a każdy posiada unikalne umiejętności, które będą potrzebne do opanowania. Grafika w tej grze jest po prostu niesamowite, animowane każdy szczegół, każdy milimetr wydaje się żywy i ruchu, oddziałów będzie przejrzysta i można je zarówno oglądać, prawie jak żyły płynie krew drewna. Poszczególne słowa i głos zasługuje, jest również piękny, każdy element emituje swój własny dźwięk w interakcji, muzyka w tle idealnie pasuje ... Wszystko, co można powiedzieć w tej kompilacji - nosić słuchawki, będzie o wiele lepiej!


Plusy gry Botanicula:

  • jakości, które mogą być odczuwalne
  • Oszałamiająca grafika i dźwięki
  • piękna historia
  • fantastyczny świat gry
  • Łatwość, z jaką można grać, jest odpowiedni dla wszystkich
  • nie masz pojęcia, jak wiele jest ukrytych szans
  • Sto pięćdziesiąt miejsc, które muszą być badane
  • Setki elementów animowanych
  • Najwyższe wskaźnikiWady gry Botanicula:

  • Opłata za grę, ale za to 2,5 dolarów nie są pieniądze
Wniosek: gra nie jest postrzegana jako poszukiwanie, bardziej jak długą i bardzo interesującą historię, z której jesteś i stać się. Przez wszystkie normy, nie jest gorsza niż w ostatnim projekcie twórców i góruje nad wielu innych zadań dla Androida, w zasadzie, jeśli nie chcesz grać w wersji mobilnej, pobieranie co najmniej na komputerze!


Reklama

Botanicula dla Karbonn smart A51

Ocena:

(20)
3.83★ 76.6%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/19 06:42
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |