Matchtron
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Tetris stał się już klasykiem, być może, w jednym czasie było bardzo strome, ale z nowoczesnymi wymaganiami dla gier zadzwonić to trudne lub ekscytujące język się nie włącza. Tak, że społeczeństwo od dawna potrzebne coś takiego, ale z powikłaniami. Twórcy skokowa Pie nie może zignorować tę potrzebę i stworzył tę grę do tego co bardzo dziękuję! I nie jest to tylko moja opinia, publiczna aktywnie je wspierać, pobrać grę aż ponad 1000, ale ocena jest utrzymywana na poziomie około 4,9! Doskonały wynik!

Istotą gry są zjednoczeni nie tylko Tetris, ale także stać się popularnym gatunku "trzy w rzędzie", co czyni go jeszcze bardziej interesujące, a nawet trudniejsze!
Musisz być łączone w bloki ryadya tego samego koloru zostaną zniszczone przez tych, którzy strzelił w zakresie trzech, odpowiednio. Ale sprawy nie są tak proste, aby rozpocząć swój "dom" będzie w centrum, a dane latać ze wszystkich czterech stron, świadczenie nie jest w tym samym czasie. Liczby będą różne kolory i można obracać, dzięki czemu można poruszać istniejącej struktury w centrum ekranu, aby figura stała na swoim miejscu, ale jest granica - zielonej granicy, na jej ruch centralne struktury jest niemożliwe. Strat zależy także właśnie na tej granicy, to wystarczy, żeby dostać się zbieraniną figury po obu stronach i końca rundy. Aby zdobyć jak najwięcej punktów musisz zebrać serię więcej elementów tego samego koloru, jest to zwykle znajomo na każdej grze, "trzy w rzędzie".

Projekt gry tylko zachwyci najbardziej - w klasycznym stylu, jak stare automaty i jasne kolory wyglądają niesamowite postacie. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma innych notatek nie jest, gra jest jeszcze w stosunkowo prosty sposób rozgrywki i na odprawy. Muzyka naprawdę podniósł na wentylator, coś kosmicznego jakie nie zadowoli wszystkich, ale nie sądzę, że jest to problem.


Plusy i Matchtron Cechy gry:

  • nowe życie do klasyki
  • piękny design wizualny
  • zabawy i intuicyjny gameplay
  • prosta obsługa
  • Istnieją różne osiągnięcia i rankingi gracza
  • gry całkowicie za darmoGry Wady Matchtron:

  • Głos, który nie zadowoli wszystkichWniosek: niesamowite, że ktoś może nie podoba, ale jeśli ci się nie podoba Tetris lub "trzy w rzędzie", ta gra nie była pierwotnie dla Ciebie, reszta to bardzo polecam!


Reklama

Pobierz Matchtron 1.01 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- block speedup button added
- diamond block added
informacje ogólne
wersja 1.01 (2)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:04
rozmiar 20.79 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/19 08:54
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |