Zabójcza Lance
4 (111)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Platforma stały się niepohamowane klasyki, ale do dziś, wielu deweloperów stara się doprowadzić je do nowego życia lub po prostu zrobić coś podobnego do nieśmiertelnych klasyków, jak w tym przypadku. I klasyczny jest nasycony tak, że jest bardzo podobny do Mario, to po prostu znak, zamiast wąsów ma grubą brodę i Strzelba! I to już sprawia, że ​​gra o wiele bardziej kolorowe, prawda?

Idea tego prymitywnego platformówki do horroru, nie ma fabuły, jest jakiś wielki cel, dla którego walczysz problem sprowadza się do zwykłego przejścia jednego poziomu po drugim. Tylko w ten sposób jest nieco inna od klasyki. Aby rozpocząć każdy poziom można udać się do jednej lub trzech gwiazd, takich funkcja pojawiła się stosunkowo niedawno, ilości gwiazdek, które otrzymujesz, zależy od trzech elementów - jeden można dostać, jeśli zebrać wszystkie monety w poziomie, a druga, jeśli nie są poobijane i aż do końca poziomu osiągnięciu pełnej zestaw życiu i trzeci - jeśli brakowało podczas przydziału do przejść poziom. Na poziomie poczekać różnych przeszkód, wrogów i skarbu, okazuje się, że można tylko znaleźć klucz. Życie jest podana do trzech, pierwsza para jest więcej niż wystarczająco, ale jak poziom złożoności i zwiększenie liczby wrogów, którzy również mają broń, aby przeżyć staje się coraz trudniejsze.

Projekt gry.

To jest bardziej niż kiedykolwiek klasyczny, ściśle opracowanych grafiką 2D, ale wygląda całkiem ładne i co najważniejsze - ma świetną animację, gładka i dynamiczny. Ogólnie rzecz biorąc, fani klasycznej gry platformowej pokocha, nie trzeba się przyzwyczaić do czegoś nowego i tak.

Zalety i cechy gry Zabójcza Lance:

  • Klasyczny, nostalgia
  • koleś ze strzelbą!
  • Podczas przejścia poziom
  • cztery różne światy
  • więcej niż trzy tuziny poziomy
  • Wiele różnych wrogów
  • Złożoność gry stale rośnie

Wady gry Zabójcza Lance:

  • Opłata gry, kosztuje trochę więcej niż dolara
  • może ktoś już dość zmęczony platformówki ..

Podsumowując: z jednej strony mamy dobre platformówki, które doskonale zoptymalizowany i nie wstydzić się lub daną, adware i inne "modne" chipy, z drugiej strony nie za to zapłacić, i czy warto płacić za klasyczne platformówki, w których niewiele ponad 30 poziomów ?


Reklama

Zabójcza Lance dla Karbonn smart A51

Ocena:

(111)
4.02★ 80.47%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/20 06:24
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |