FullBlast
3.7 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Natychmiast zauważyłem, że strzelance powstał z udziałem samolotu, ale jak większość z nich, tak, że od razu, z głową, że tak powiem, wpadł do morza konkurencji, a ja nie widzę żadnego powodu, aby spróbować przenieść przynajmniej połowę oferentów, powiedzieć tylko, że moim zdaniem najważniejsze z nich - Niebo Siła 2014 piękny przedstawiciel gatunku z jego plusów, więc uważamy naszą grę w porównaniu do Sky życie w 2014 r, z których ocena była na naszej stronie o połowie czerwca tego roku.

Działki lub inne podstawa teoretyczna.
Gra Niebo Siła w 2014 teren jako taki, nie, ale za wiele ostatnich lat, ponieważ w oryginalnej grze został wydany dawno temu, ale na android hit remake'u, jako całość, podobna historia do wielu substytutów każdej historii;)
FullBlast sama fabuła jest dość chude, ale podobało mi się to! Chodzi o klasyczny - nasza planeta zaatakowana przez obcych istot (które wyglądają jak gigantyczne owady) i zaczął terroryzować głównych miast i ogólnie wszystkich, którzy po prostu znaleźli. Wielu próbowało je zniszczyć, ale stracił, tak że jedyna nadzieja dla Ciebie, jak zwykle;)
Żeby nie powiedzieć, że dając świeże, ale niektóre urok w tym, plus wszystkie kosmici dość harmonijnie zintegrowane z otaczającym światem, w głowie natychmiast zaczyna lecieć stowarzyszenia masy, które nie mogą jednak radować. Ale jest coś, co mylić mnie ... Zgodnie z logiką - światowej zajęte lub jest w trakcie nagrywania obce formy życia, z grubsza rzecz biorąc strach, panika, apokalipsa, itp i tym podobne, to tylko podczas lotu nad miastem, widać wyraźnie, że jest to droga tu i tam pędzić samochody, i oczywiście cywilny ... może nie zauważył, że w czwartej z nich prilunilsya ogromny statek kosmiczny, który wysadzili cały budynek, a teraz walczy od ciebie, ale wierzę słaby ... bagatela, ale dotknął.

Gameplay.
Napisał sto razy i napiszę jeszcze raz w strzelance w zasadzie niemożliwe, aby wymyślić coś zupełnie nowego, lub jest bardzo różne, co najmniej, ponieważ jest wtedy automatycznie staje się gra z innego gatunku, tak aby porównać samolot strzelanie strzelanie samolotu nie będę, oczywiście, że cel i proces w gry o tym samym.

Luz.
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby powiedzieć, że bezwarunkowo wygrywa grę Sky obowiązujących w 2014 roku, w którym wykres jest jaśniejszy, lepszy i bardziej szczegółowy, ale w FullBlast projekt ma również własną cechę - dobrej grafiki plus bogactwo tonów średnich gra bardziej przyjemne dla oka, ponieważ Niebo Siła 2014 wygląda jak choinka, a czasami można się zgubić w FullBlast spokojniejsza, choć na niższym poziomie. W każdym razie gra nie jest zabytkowe odczuwalne na minutę.

Inne niuanse i wnioski.
W pewnym momencie, ja już myślałem o tym FullBlast uzyskać idealną konkurenta dla Sky obowiązujących w 2014 roku, ale po przejściu pierwszego poziomu głównego kłopoty miała do czynienia z tą grą. To jest w ogóle wypłacona, jeśli umowy. Bezpłatne okazało, tylko pierwszy poziom, na koniec, gdzie można spędzić 10 do 20 minut maksymalnie (jeśli istnieje) i takie przeznaczenie ... i wtedy wszystko będzie musiał zapłacić 1,99 dolarów dla pozostałych 11 poziomów. Nie dlatego, że jest to szkoda, ale na razie nie jest to gatunek, dla których ludzie są przyzwyczajeni do płacenia, a także wiele niechęci do tego, że dokuczał, że pierwszy poziom i zaczął szantażować po ... z nieba Siła 2014 jest łatwiejszy, projekt jest darmowy i może nawet wyłączyć, ale liczba pliki do pobrania przekonany, że czołga się do rysunku z 5 mln utrzymać go na powierzchni. Tak, to ma Kopek Donat bez której wszystko jest w porządku, chodzi o to, że ten czy inny sposób, można przejść przez wolnej gry wewnątrz i na zewnątrz, ale z FullBlast tego nie wyjdzie ... Więc Niebo Siła 2014 wygrał ponownie! Ale jeśli deweloperzy FullBlast zmienić zdanie, sprawiają, że gra zupełnie za darmo, na pewno to będzie sukces, bo wszystko w nim jest wykonywana na chwałę!


Reklama

Pobierz FullBlast 2.43 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
-Improved visual effects
informacje ogólne
wersja 2.43 (31)
Data umieszczenia 2015-10-04 02:43
rozmiar 24.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-04 05:45:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.69★ 73.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/21 06:08
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |