Martwy Galaxy
4.2 (92)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Podstawowym założeniem jest to, że twórcy IncroyableStudio, który jest pierwszy projekt dla android, zdecydował, że nadszedł czas, aby zrobić normalne strzelanka z pierwszej osoby. To bardzo miłe z nich, bo te gry jest bardzo małe, zwłaszcza na Android, ponieważ ich miejsce długo zajmował różne gry z tego gatunku, "strzelanie", więc kciuki i zobaczyć, co mają ...

Akcja gry Martwy Galaxy rozwijają się w odległej przyszłości i rozpocząć na statku kosmicznym - w porządku, to dlaczego nie? Przyszłość jest fajne efekty, różne lokalizacje, które można wymyślić i nikt nie powie nic, to samo z modelami broni, w ogóle jest to wygodne i piękne. Drugi ważny punkt - nasz wróg, a mianowicie tych, których zabić, po tej historii ... że nie ma;)
Oto tylko prymitywne historia, i od razu zrozumieć, dlaczego wiedząc, że będziemy walczyć z zombie ...
Nie, nie, nie !!!
Ponownie = (
Nie dlatego, że jestem całkowicie przeciwko zombie, ale to automatycznie niszczy oryginalność fabuły, można utworzyć głupich znaków, które mogą się poruszać i robić co chcą, oni zombie! A tak w ogóle, jak to możliwe?
Więc ... przyszłe eksperymenty na ludziach, złe wirusa, poza kontrolą, bla bla bla, planety zakażonego, wszystko, czego potrzebujesz, aby zapisać, więc będą sadzone z pistoletem w lesie i zabić kilkadziesiąt zombie. Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że modele zombie się straszne, zwłaszcza w porównaniu do wszystkich innych, krzywo patrzeć, przenieść krzywy, krzywy kostką ... Aby zakończyć z ościeży o tej grze powiedzieć o ostatnim - nie można strzelać ... po prostu nie będzie w stanie kliknąć na spust. Kiedy wróg będzie na celowniku maszyny lub pistoletu lub innej broni zacznie strzelać sobie ... to jest bardzo głupie, zbyt głupi, powiedziałbym.

Co mogę powiedzieć dobrego o grze Martwy Galaxy?
Na początek - jest obecnie w trakcie testów alfa, który bawi małą nadzieję, że gdzieś i jakoś może wciąż lepiej. W każdym przypadku, nadzieje. Po prostu chcę podkreślić, że świat gry jest wystarczająco piękna, że ​​nie podobało mi się las, a grafika nie jest najlepsza, tylko tu jednoznacznie dobry silnik z dużą ilością możliwości, po prostu nie zdają sobie sprawy, że jej więcej niż mamy teraz.

Zamiast całości.
Moim zdaniem jest to nie udało projekt, ponieważ największym marzeniem, które można wyciągnąć z faktu, że nie jest - dla wielu graczy, w którym ludzie będą mogli walczyć ze sobą, w stylu CS, UT, lub HL (wybacz mi graczom). Z kolei, aby dobrej jakości pojedynczy gra będzie mieć dokładną pracę na ten temat, miejsc i modeli zombie ... nie sądzisz, że ktoś zrobi? =)

Uwaga! Gra zawiera pamięć podręczną, umieścić tutaj: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Martwy Galaxy 2.0.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Texture and RAM optimizations
informacje ogólne
wersja 2.0.2 (20)
Data umieszczenia 2015-06-03 18:29
rozmiar 10.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-06-04 05:21:10
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 125.6 MB
Data umieszczenia 2014-10-19 19:45

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(92)
4.15★ 83.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/21 08:41
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |