1010!
4.4 (82)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie tak dawno temu byliśmy przeglądając gry online Matchtron, jak to zrobił, kolejny przedstawiciel gatunku ewoluowały Tetris do konserwatystów, też był w które grać! Zasady ustanowione klasyczną grę tutaj zachowane, ale z kilku zmian, które tylko niech gra różnią. W szczególności, jak w grze Matchtron, koncepcja kierunków poziomych i pionowych są tu równe, że pozwala zobaczyć świat i grać szerzej na wszystkich stron, że tak powiem. Ale istnieją ograniczenia, takie jak tutaj, nie jest możliwe, aby obrócić dane i brak jakichkolwiek innowacji, takich jak "trzy w rzędzie", a następnie klasyczny - zbierać kawałki w stałej rzędu, a następnie serii zostaną utracone. Na kolory nie należy zwrócić uwagę, są one wykonane wyłącznie dla piękna i że jest w jakiś sposób wyróżnić dane, pomysł jest prosty, ale bardzo wciągająca! Można również grać tak, jak powinno być w klasycznych standardów - kiedy kształty wypełniają cały ekran, a nowa podaż będzie - tracisz, gra kończy się automatycznie, więc nie ma bólu, próbując znaleźć ostatni ruch, który nie jest obecny.

Oprawione gry dobrze, nie ma nic zbędne, bardzo jasne i soczyste, menu jest bardzo łatwe i proste, uporządkować wszystko, co jest wymagane w tego typu grach. Warto również zwrócić uwagę na adekwatność twórców Gram Games, który po raz pierwszy wykonane procesor z pięciu życia odzyskuje się pół godziny, ale potem, w ramach wściekłych okrzyków użytkownika, aby anulować ten nonsens, więc można cieszyć się grą bez zatrzymywania!

Zalety i cechy aplikacji w 1010!

  • piękny design i minimalizm w jednej osobie
  • świetna interpretacja
    klasyki ting
  • prosta rozgrywka
  • osiągnąć dobry wynik nie jest tak proste!
  • teraz twoje życie nieskończone
  • gry za darmo

Wady gry w 1010!

  • Gra ma reklam i jest bardzo dużo

Wniosek: świetna gra, w której zgodnie z żądaniem, aby anulować skończoną liczbę życia, zastępując to reklama, ale reklama jest obecnie w prawie każdym bezpłatna aplikacja, więc czemu się dziwić? I rzeczywiście - wielki klasyk, który jest ładny i grywalna.


Reklama

Pobierz 1010! 68.9.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
We are always working to improve the game for a better user experience! Please make sure you are up to date to avoid any known issues and to get the best of what the game has to offer!
informacje ogólne
wersja 68.9.3 (277)
Data umieszczenia 2020-08-23 18:18
rozmiar 56.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(82)
4.37★ 87.36%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/22 08:30
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |