Mushroom Wars Kosmiczna
3.9 (51)

Mushroom Wars Kosmiczna

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W sumie ta gra jest sequel gry Mushroom Wars, to tylko deweloper zmienił zasadniczo nic się nie zmieniło, w rzeczywistości jest to tylko nowe poziomy dla fanów "przeszłości" strony, więc jeśli jesteś świadomy - z pewnością huśtawka - jeśli nie, nadal starają , gra jest dość ciekawa.

Właściwie ostatni mecz był jednym z założycieli tej ciekawej gatunku - proste strategie, szczególną uwagę zwrócono na to, w którym taktyka, a nie wygląd, wiele rodzajów wojsk i innych niuansów, które kiedyś wymagały gry, wszystko jest bardzo proste i prymitywne, ale trzeba myśleć dużo i to, co tworzy zainteresowanie i zyskuje właściwą publiczność. Ponadto ostatnia część gry została wydana na niemal wszystkich platformach, więc to było bardzo popularne, nawet na jego numer android opłat był o pięć milionów. Jeżeli pierwsza część akcji ma miejsce na naszej rodzimej planecie, druga część będzie prowadzić nas do miejsca, cel jest ten sam - wygrać sobie dużo obszarów, prawdopodobnie w miejscu światowej ostatecznie zakończony. Ale gry nie zmienił się wcale, co więcej, trudno jest powiedzieć dokładnie to, co jesteś w przestrzeni, ale cóż, tutaj nie ma znaczenia w ogóle.

Celem gry jest następujący. Ty i twój przeciwnik grzyba (grzybni), które mogą zawierać pewną liczbę żołnierzy, aby przechwycić inny grzyb może być tylko większa niż liczba żołnierzy jego pojemności, a jeśli chcesz zbudować więcej wojsk, to trzeba zrobić więcej grzybów - wszystko logiczny. Jest tam także obronne wieże, ich jedynym zadaniem - strzelać armie, które przechodzą przez. Gra może wydawać się dziwne, ale można się do tego, że polecam grać w trybie dla pojedynczego gracza, a gdy natreniruetes - przejść do trybu multiplayer;)

Mushroom Wars oferuje Miejsce:

  • zwięzłe kontynuacją historii
  • to jest prawdziwa strategia
  • mają multiplayer dla 2-4 graczy
  • Wiele nowych poziomów
  • gry za darmo

Wady gry Mushroom Wars Miejsce:

  • tam Donat
  • bardzo prosta konstrukcja
  • nic nowego w porównaniu do ostatniej części

Wniosek: jeśli chcesz prostą strategię - to znaczy, chcesz kontynuację przeszłości - to jest to! A jeśli chcesz coś więcej ... Niestety, to nie jest to;)

Uwaga! Gra zawiera pamięć podręczną, umieścić tutaj: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Mushroom Wars Kosmiczna 0.2.5 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 0.2.5 (7)
Data umieszczenia 2014-12-02 02:42
rozmiar 3.49 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-12-02 04:48:34
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 94.33 MB
Data umieszczenia 2014-10-20 10:17

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(51)
3.92★ 78.47%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/30 09:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |