Sam ...
4.6 (19)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gdy gra jest prosta - trudno jest zacząć coś konkretnego, bardziej, gdy na rozwój gry pracował dokładnie jedną noc ... ofiarowała ci proces przeżycia streszczenie kosmicznym w abstrakcyjnej przestrzeni zewnętrznej, bardziej przypomina jaskini ... W sumie - wszystkie grafiki Gra jest bardzo geometryczny, nie jest kanciastość z problemów z modelami z nich tu nie ma nikogo, jest pełna 2D, przez sposób, jest dość wysoka jakość, ale geometryczne. Więc twój statek - trapez, asteroidy - wielokąty o różnych kształtach i innych elementów - wystających trójkątów i prostokątów, które naśladują rock.

Problemem tutaj jest tylko jeden - lecieć tak daleko, jak to możliwe, zdobywając punkty w miarę możliwości. Deweloperzy nazwany jego utworzenie "napisany scroller", choć nie ukrywa, że ​​gra jest bardzo szybka, nawet szalone. Tak, że statek będzie lurch z boku na bok w szybkim tempie, a jednocześnie nadal iść do przodu. Więc po prostu trzeba być świadomi ilości nerwów, które będą potrzebne do tej gry. Wszystko trzeba pamiętać - nie można rozbić się o skały, asteroidy, a nawet wielki baran może, ale nie wiele z rzędu, ponieważ po każdym kontakcie z poziomu asteroidy swoich tarcz będzie na zero, więc to zajmie trochę czasu, że ich odzyskać. Nic innego rozgrywka nie może zaoferować, więc spróbować - może przedłużyć;)

Plusy gry sam ...

  • unikalny projekt stworzony przez noc indie
  • Oryginalny pomysł z dobrym realizacji
  • dzikie rozgrywka
  • prosta obsługa
  • trzy poziomy trudności
  • doskonała ścieżka dźwiękowa

Wady gry sam ...

  • Płatny gry, warte niewiele więcej niż dwa dolary
  • Nerwy ona rozpieszcza

Wniosek: szacunek dla projektów niezależnych od zawsze, w przeważającej części, bo deweloperzy próbowali darmo i spędził wiele godzin na rozwój gry, nie zawsze idealne, ale gdy gra jest wypłacane, plus jeden nie ukrywa, że spędziła noc ... świat jest wyraźnie na czele w złym kierunku!


Reklama

Sam ... dla Karbonn smart A51

Wszystkie aplikacje Laser Dog na mob-core.com.pl

Ocena:

(19)
4.61★ 92.27%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/29 07:24
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |