I, Gladiator
4.2 (112)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gry o gladiatorów na Androida jest bardzo mały, zwłaszcza z grafiką z różnych kreskówek. Tak, że każda taka gra zasługuje na szczególną uwagę, zwłaszcza, jeśli umieszczony w roli ... Ta gra jest w dwóch wersjach - w wersji próbnej, którą można pobrać za darmo i do pełnej wersji, która kosztuje $ 2.5. Pozwala mi poświęcić czas na darmowej wersji, ponieważ nie jest to szczególne zainteresowanie - kilka misji, kilka rzeczy, tutaj jest wszystko, ale w pełnej wersji są zupełnie inne ...

Każdy, kto będzie w tej grze należy zrozumieć, że jest to dość brutalne, więc proszę zwrócić uwagę - Ostrzegałem cię!

Zazwyczaj idea takich gier jest wybór pomiędzy piękną grafiką i wieloma funkcjami, które nie pozwalają na realizację, na szczęście, twórcy Burlington Trading Ltd. wybrane funkcje, więc nie jest tu harmonogram najpiękniejsze, czasem nawet szorstki, ale reszta! Znajdziesz tu świat walk i wszystkie związane z nimi, z ekscytującej historii, a kończąc na ogromnej ilości broni i zbroi, które można uzyskać tutaj. Warto również zauważyć, unikalne umiejętności walki i wrogów, wszystkie są różne i będziesz zaskoczony tym, jak trudno jest walczyć z nimi. Tylko nie zapomnij, że w każdej bitwie będziesz mieć 5 minut, szybciej skończyć - to tym lepiej.

Plus I, Gladiator dużo - areny, na której można się swobodnie poruszać podczas walki, można spróbować walczyć z kilku gladiatorów, dużo amunicji, unikalnej sztuki walki, różnego rodzaju pułapki, które też mogą być używane, można rozbicie wrogów ... tłum, że będzie Oświadczenie ... jest bardzo fajny głos po łacinie, nie jest również soundtrack zawieść - bardzo istotne i dynamiczne, z własnym osiągnięciem jest mieć kogoś, kto być wyrównane ...

Ale to nie jest bez wad! O harmonogram jest powszechnie zrozumiałe - w przeciwnym razie nie byłoby możliwe, aby osiągnąć taką zmianę, to gra jest płatne - nie jej wina, życie to ból - skromny, ale bardziej dotkliwe bóle w Donato. Itemization gry jest pełna, więc tylko je kupić - problem, zapisać w walce przez długi czas, ale Donat skorygowania sytuacji;)

Konkluzja: świetna gra, pomimo grafiki, ale Donat w płatnych gier to arogancja, nie mówię o tym, że w złym rozprawy również jest Donat ... dla przyjemności trzeba zapłacić, ta gra - żywy przykład.

Na drodze! . Apk nie jest podłączony - jego rozmiar jest około gigabajta w dowolnej wersji, więc jeśli kupujesz - jakoś w Google Play, jeśli za darmo - kliknij link do pobrania lepiej stamtąd.


Reklama

Pobierz I, Gladiator 1.14.0.23470 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
+ Thumzap Gift Center in I, Gladitor now!
Invite your friend and receive additional golden coins
+ Minor Bugfixing
informacje ogólne
wersja 1.14.0.23470 (11400107)
Data umieszczenia 2017-06-10 09:53
rozmiar 23.86 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-06-10 12:54:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(112)
4.2★ 84.02%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/25 06:28
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |