Zagłada: Zombie Survival
4.3 (30)

Zagłada: Zombie Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra rozpoczyna się bardzo ciekawy (mimo że o zombie), kommiks, choć w języku angielskim, niektóre ciekawa historia, świetny początek dla dobrej historii! Ale niestety, gra jest po prostu klarownie wyjaśnia, co masz do czynienia z i ogólnie czego oczekiwać od tej gry.
Wszystko, co trzeba wiedzieć, działki - nasi bohaterowie są braćmi, a właściwie dwóch braci, którzy zostali opracowane wspólnie w strasznym apokalipsy się z powodu wirusa zombie. Na początku mówi o milicji i innych ludzi, którzy zdecydowali się chronić ich życie, ale będzie tylko dwa. Tak, nasi bracia, stojąc plecami do siebie w środku ulicy będzie strzelać do zombie, które atakują ze wszystkich stron. Dlaczego te dwa intelektualistów z jednego poziomu na powstanie w środku, starając się nie być nawet skradzione za rogiem lub śmieci, w skrajnych przypadkach - otwarte pytanie, jak widać, inaczej gra nie będzie :)
Po tym, wszystko będzie rozwijać dość brutalnie, strzelać do zombie, może być z różnych rodzajów broni, na początku będziesz miał broń, strzela do powolnego i raczej słaby, ale nieskończoną amunicję. Will i innej broni, amunicji, które wypadają z wrogów (rzadko) i że można kupić z gry pieniądze, ale warto jest to bardzo drogie. Przykładowo - posiadacz maszyny kosztuje 50 monet, aby wydawać się niemal natychmiast, a dla każdego zabitego zombie dać jedną monetę tak, że problem braku amunicji będzie prisledovat cię od pierwszego poziomu. Jest jeszcze możliwość, aby produkować eksplozję, która zabić wszystkich zombie w określonym promieniu, a bracia nie cierpią. Poziomy takie eksplozje przypisany tylko kilka, tak, że nie powinny być marnowane, wybucha, chyba że jest to absolutnie konieczne.
Nadal jest apteczka, które mogą być traktowane jako bracia zombie wkradł blisko i pożerają je. W zestawach również będzie napryazhenka ...

Wolna przestrzeń dla tego gatunku gier jest prawie doskonały, dobrze rysowane lokalizacji i szczegółów narzekać tutaj. Lokalizacja oferuje różne, ale zawsze będziesz ciężko stać w centrum;)


Zalety i cechy gry: Extinction Zombie Survival

  • Ta gra jest wciągająca, bez względu na to, co mówią
  • proste w obsłudze, przejrzyste menu
  • wiele różnych broni, amunicji, która zawsze kończy się
  • więcej niż siedem kilkanaście misji
  • Statystyki osiągnięć wiedzieć, kto tępi zombie najlepsze
  • gry za darmoWady gry Zagłada: Zombie Survival

  • Donat jest, ale gra z nim nie jest tak ciekawe, ale naprawdę na ostatnich poziomach
  • bohaterowie skąpstwo wywiaduKonkluzja: jeśli gra jest za darmo, ma trudności z jakiegokolwiek źródła, to na pewno będzie oferować go kupić, to - nie jest wyjątkiem. Poza tym gra jest bardzo odpowiedni dla tych, którzy lubią mokre zombie stojących na środku ulicy;)


Reklama

Pobierz Zagłada: Zombie Survival 1.0.1_4577 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Please write a review if you like our game and send a mail to contact@evil-mind.com with any feedback or trouble you might experience with this game.
informacje ogólne
wersja 1.0.1_4577 (2)
Data umieszczenia 2014-10-21 09:02
rozmiar 36.72 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-10-21 12:03:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
4.3★ 86.06%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/26 07:59
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |