Zombies Ate Mój lekarz
3.8 (46)

Zombies Ate Mój lekarz

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jeżeli umowa o meritum, to ta gra z bandą zombie biegacz, jest już - wielu powie, jak główny bohater w szpitalnym łóżku? A jeśli gra jest z pierwszej osoby?)
Istnieje nawet opowieść, że faktycznie ukraść z serialu "The Walking Dead", a raczej początek jego pierwszej serii. Fakt, że wirus zombie, strach, przerażenie, zakażenia, i apokalipsa - to zrozumiałe, ale tak czy inaczej, zanim to wszystko się stało bohater trafia do szpitala w stanie złym stanie - w śpiączce. I główny bohater, jak w serii - szeryf. Obudź się, jak on był szczęśliwy, gdy cały personel szpitala nie wędrował po korytarzach w poszukiwaniu świeżych mózgów. I przejść nasz bohater nie może, ale może strzelać z wiernych Colt, który będzie zawsze pod ręką. Sytuacja będzie bardzo smutne, ale to okazało się być dwa z ocalałych, drugi - (!, Jak również, że jest na kółkach) nienazwany asystent, który będzie apelować swoje łóżko na korytarzach.

W korytarzach sam i cała zabawa zaczyna, będą nieograniczone (hi biegacz!) I pełne zombie, skakać na łóżku na szczęście niemożliwe, więc przeszkody te nie tylko muszą się obracać i manevrivrirovat lewo - prawo. Zombie, które mogą spotkać się na drodze można jeździć i strzelać, nadal można srelyat na dynie, które wybuchają co otworzyło drogę do dobra. Strzelać, jak już wspomniano, ma pistolet, broń jest inna, ale to musi być zdobyte przez zbieranie monet. Oto zabawa czeka na Ciebie;)


Zalety i cechy grze Zombies Ate My Doctor:

  • ciekawy pomysł na Rahner
  • Dużo humoru i modny design
  • nieskończone poziomy
  • 6 rodzajów broni
  • monet zebranych na drodze można kupić nie tylko broń, ale także różne bonusy
  • Widok z pierwszej osoby!
  • gry za darmo


Wady gry Zombies Ate My Doctor:

  • dość prosta konstrukcja, która nie jest dużo gra szkoda
  • tam Donat


Wniosek: fajne biegacz, który zapukał niezwykłego, zachowując klasyczny gameplay, tak aby fani fotografowania zombie posobirat monetę - śmiało!


Reklama

Pobierz Zombies Ate Mój lekarz 1.1.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
* Swipe Added
* Tilt Improved
* Parking Lot Level Added
* Minor Bug Fixes
* Shop Menu Fixed
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (11)
Data umieszczenia 2014-12-02 02:36
rozmiar 45.71 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-12-02 04:36:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(46)
3.84★ 76.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/27 07:39
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |