Mięśni Run
4.4 (122)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Amerykańskie samochody peridium 60s jest prawdziwa religia dla wielu ludzi, więc bez względu na to, gdzie się one pojawią to wywołuje odpowiednią szumu. Tym razem mieliśmy szczęście, że pojawił się w to gra dla Android, gra jest darmowa, tak aby uzyskać możliwość jazdy na nich dostanie ogromną liczbę użytkowników. Warto zauważyć, że ponad milion z nich, tak - dołącz do nas!

Idea gry jest bardzo prosta - wybrać samochód i scooting dół drogi, ale nawet takie proste gry jest wiele kontrowersji, a dlaczego - czytaj dalej.
Z jednej strony mamy strome wóz kucyka, z drugiej strony jest tylko sześć, a na początku gry jest dostępna tylko dla jednego, reszta należy zrobić, można to zrobić bez darowizny, ale to zajmie czasu. Grafika w grze jest świetna, ale fizyka i, w konsekwencji, zarządzania wiotki, i na obu nogach. Świat wokół nas jest bardzo wysokiej jakości i piękna (wystarczy spojrzeć na horyzoncie!), Nie ma wybór między dziennych i nocnych wyścigach, drogi są płaskie i prawie prosto (z niektórych gładkich obrotów), ale na tych drogach dużo ruchu, że można upaść, i nadal jest bardzo Proces nudne i monotonne ... Każda maszyna może być dostrojony i dość intensywnie, zarówno na zewnątrz jak i od strony technicznej, ale nie ma żadnych wrogów, nie ma wielu graczy, tak aby dążyć do czegoś? Ktoś się wyprzedzić?

Byłaby opcja, aby doskonalić swoje umiejętności, ucząc się latać w dużym ruchu, ale tutaj można zawiesić w dowolnym tempie, w każdym samochodzie, tak, samochód się zepsuje, ale przez długi czas naprawdę złamać potrzebował naprawdę spróbować!


Istnieją dwa tryby gry, jedzie do jakiegoś nudnego celów (na przykład, aby wybrać określoną liczbę punktów) lub tryb bez końca, jest widok z tyłu i "zderzak", ale potem znowu, nawet jeśli zdziwiony i wykorzystać wszystkie samochody w garażu, kupić najszybciej i odpowietrzyć go, można łatwo uruchomić z opóźnień, które występują przy dużych prędkościach, a to zależy od urządzenia nieznacznie.Korzyści Gry Mięśnie Run:

  • klasyczny amerykański samochód
  • piękna grafika
  • mają strojenie
  • Dzień / Noc
  • Dwa tryby gry
  • bespltanaya gryWady gry Muscle Run:

  • nudne i monotonne
  • złe zarządzanie
  • tyle dużą szybkością
  • Wiele ruchu


Wnioski: Na pierwszy rzut oka gra jest super, ale jest zbyt wiele "ale" i to jest bardzo nudne, więc będzie przyciągać tylko najbardziej wyrzutków miłośnicy tych pojazdów są gotowi znosić wszelkie trudności do możliwości ich kierowania, ale dlatego, że są również analogi! W sumie - gra trzech, nadaje się tylko przejść kilka razy lub raz w miesiącu ... Nie wiem, ufać sobie.


Reklama

Pobierz Mięśni Run 1.2.6 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.2.6 (2000001264)
Data umieszczenia 2016-01-16 03:50
rozmiar 13.17 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Qihoo-360 → Adware.Android.Gen

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-01-16 05:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(122)
4.37★ 87.4%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/05 09:46
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |