Bump Wyścig
3.9 (20)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W sposób większość gier są bardzo ważnym czynnikiem jest zdolność do konkurowania z innymi graczami w trybie online lub w niektórych statystyk - nie ma znaczenia, najważniejsze, że zawsze jest coś do czego dążyć, zawsze coś, co będzie zachęcić do zacząć wszystko od nowa! Twórcy FrontMob może zrobić bardzo prosty co dzień gra, która po prostu pasuje do tej roli, a jej nazwa - Bump Race.

O projektowanie mogą natychmiast zapomnieć, "utwór" prosto, po prostu pod silnym nachyleniu, świat - aplikacje dla dzieci, a uczestnicy - kwadraty z zaokrąglonymi krawędziami, które schematycznie narysowanych twarze maksymalnie - może być zdjęcie z profilu na Facebooku.

Sens gry jest to, że kości toczenia dół równi pochyłej, a tu problem jest jeden - aby być przed wszystkimi, i można wskoczyć i skorzystać z bonusów, które zebrane w czasie opadania. Z bonusów jest przyspieszenie, rakiety i inne chipy, które pomogą w odpowiednim czasie, aby iść do przodu. Podczas wyścigu, będzie krzyż pewien punkt zwany tutaj "brama", w zależności od trybu gry, aby wygrać ten, kto stoi za całym wyścigu będzie przejechać przez pierwszą bramę, jest bardziej lub jeden, który nie przetnie ich ostatni (gra Shootout).

W grze, opór powietrza jest brana pod uwagę, jest jakaś inna fizyka i, oczywiście, przeciwnicy nie będą przejrzyste, tak aby można było zapobiec ich blokowania ścieżki iść do przodu. Dwa tryby gry single i multiplayer - najpierw walczyć z komputerem, drugi przeciwko przyjaciołom i znajomym, którzy mogą zostać zaproszeni do wzięcia udziału w wyścigu ... albo ... albo zapryge wyścigu, to nie ma znaczenia!


Zalety i cechy gry Bump wyścig:

  • prosta i intuicyjna rozgrywka
  • prosta obsługa
  • Najwięcej sztuka na co dzień
  • trzy tryby wyścigów
  • Możesz grać zarówno w pojedynkę, oraz innych użytkowników
  • w szybkich wyścigach można dostosować utwór bez zgody
  • gry za darmoWady gry Bump Wyścig:

  • prymitywna kontrola
  • tam Groshev DonatWniosek: fajne i proste gry, które warto grać jest pełna ducha wyścigów i każdego, kto nie jest wybredna, jeśli chodzi o wygląd, bo najważniejsze jest to proces!


Reklama

Pobierz Bump Wyścig 1.41 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
MORE LEVELS!
informacje ogólne
wersja 1.41 (22)
Data umieszczenia 2014-12-02 02:33
rozmiar 31.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(20)
3.85★ 77%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/24 06:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |