Shadowrun Returns
3.6 (80)

Shadowrun Returns

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jeśli porównamy ze starych gier, to przywodzi na myśl coś takiego Kod: Paradise i podobne. Te gry z jego niepowtarzalną atmosferą, a to zamek atmosfernost dosłownie każdego gracza i pozwoliły wydać na lata gry w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Shadowrun Returns gra atmosferyczne również zasługuje na pochwałę, to jest na sumieniu działki, z miejsc, z ważnych informacji i dialogu. Plus wszystko tutaj jest bardzo dobrą grafikę i ciekawą lokalizację, tak, że obecna ocena gry o 4,4 punktów na 5 możliwych, nie ma wątpliwości.

Sam w sobie zasługuje na wiele uwagi historii. Gra odbywa się w obcym świecie, z powodzeniem łączy w sobie fantazję i high-tech, że tak powiem Cyberpunk, które nie zapomnieli o magii i czarów. Świat jest rządzony przez korporacje, pojęcie honoru i godności już dawno została zapomniana, wszystko jest uzależnione od finansowania, a kilka osób próbuje walczyć. Posępny i ponury nastrój będzie prześladować cię od początku do końca. Twoja postać jest jednym z przedstawicieli specjalnej kasty najemników - Potwory gotowych do wykonania każdego zadania na godziwe wynagrodzenie.
Po otrzymaniu listu, w którym kryje się trudnego zadania, jego istotą - aby pomścić śmierć swojego przyjaciela, który zmarł właśnie w stanie to zrobić. Oprócz chęci zemsty znalezc wypłatę swojej pracy, więc nie zrezygnować z pracy. Więc to, co jesteś zaangażowany w wojnę z wielu korporacji i uvyazzhih w tym bagna znaków.

Gra jest klasycznym - Mam nadzieję, że każdy zna turowych taktycznych gier role-playing, że tak to wygląda. Będziesz mieć zespół bohaterów, każdy może przenieść określoną liczbę komórek na kolei, każdy posiada umiejętności, narzędzi i innych funkcji, jest coś do pracy i dowiedzieć się, co słowo.

Ale jest w grze i jeden ogromny minus. Nawiasem mówiąc, nie mam na myśli, że to jest płatne, te gry mają być wypłacane. Problemem jest to, że gra jest dosłownie pełen znaków i dialogu, dialog jest tu bardzo często decydują się skręcać lub twoje przeznaczenie, które w ogóle jest bardzo fajny i ciekawy, ale są one dostępne tylko w języku angielskim ... Podstawowa wiedza nie wystarczy, trzeba znać język bardzo dobrze czuć się swobodnie w historii i wszystkich niuansów, które są w grze Sea. To się może być, czy nie.


Plusy gry Shadowrun Returns:

  • najfajniejsza atmosfera alternatywna rzeczywistość
  • wygodna obsługa
  • kręciło działki
  • Doskonała grafika
  • Wiele znaków i dialogu
  • masa sprzętu i umiejętności


Wady gry Shadowrun Returns:

  • Płatny gry
  • w języku angielskim tylkoWniosek: gra jest doskonała, która jest warta jego $ 2,5, ale nie można grać, jeśli pływanie w znajomości języka angielskiego. Ale jeśli są pewni swoich umiejętności i lubić ten gatunek - nie wahaj się i nawet go kupić!


Reklama

Shadowrun Returns dla Karbonn smart A51

Ocena:

(80)
3.64★ 72.85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/29 08:55
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |