RETRY
4.6 (34)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wszystko okazało się w zasadzie zabawne. Wczoraj wróciłem do domu z pracy, zmęczony i postanowił udać się do szatni z telefonem, grać Angry Birds, w pewnym momencie między poziomami wspiął reklamy, które widziałem kilka pikseli, a nie zwracać uwagę. Jeśli więc piąty pokaz tej reklamie, zauważyłem złe napis «» Angry Birds zatwierdzone, połączenie ponownie spróbować czegoś, w szczególności - ponowną próbą napis, a potem dotarło do mnie, że jest to nowa gra od Rovio!

Na widoku to prosta gra zręcznościowa, wykonane w stylu 8-bit, popularne dzisiaj, ale spada głębiej ujawniło wiele ciekawych rzeczy, w tym historii, która jakoś brakowało wcześniej.
Myślę, że wiele osób zna grę Flappy Ptak i jego twórca Dong Nguyen (deweloper z Wietnamu), recenzję tej gry na naszej stronie było w lutym tego roku. Sama gra została opracowana i wydana w zeszłym roku i pierwsze kilka mało interesujące, ale potem, z niejasnych powodów, a mianowicie na początku tego roku, to dosłownie wiał AppStore i Google Play, dziesiątki milionów pobrań, suma przestrzeni zarobków Developer ... Gra jest prawie powtórzył historię najlepszych projektów, takich jak te same Angry Birds, ale 10 lutego jako fala magicznej różdżki, zniknęła z oficjalnej stronie AppStore i Google od wyświetlacza. Tylko w tym tygodniu były dziesiątki klonów tej gry jest to, że teraz wszystko wypełnione, ale ich liczba wzrosła, ale żaden z nich nie może pokonać przy.
Później okazało się, że gra została usunięta wymaganiami inwestora, powodem było to niewystarczające, aby przyzwyczaić się do gry z wieloma użytkownikami, gra stała się lek, a deweloper nie chce. Chciał stworzyć grę, w której ludzie mogą grać kilka minut, odpocząć i wrócić do ich działalności, ale stało się inaczej, na gry spędził kilkadziesiąt godzin z przerwami na biznes. W ogóle, wietnamski mężczyzna był bardzo sumienny i przeprosił, poprosił, aby usunąć grę, obiecując zrobić coś nowego, a nie, jak niekorzystny wpływ na graczy. Przy okazji na naszej stronie można pobrać Flappy Ptak, wystarczy pojechać nazwę gry w wyszukiwarce i będziesz szczęśliwy;)

Tak czy inaczej, czy z szacunku, albo bronić swój udział w rynku w Rovio postanowił rozwijać swoją grę na zasadach Flappy Bird, a teraz, 21 października pojawiła się na Androida. Grafika, pomysł i realizacja jest bardzo podobna do Flappy Bird, powiedziałbym nawet, że jest to niefortunne, klon, ale z szacunku dla Rovio, nie mogę powiedzieć, że. Co więcej, uważam, że został pierwotnie opracowany niezależnie, że spędził wiele wysiłku i pieniędzy, więc będziemy to odbiornik ideologiczne uważają zniknął flappy ptak! Król nie żyje! Niech żyje król!

Opisać rozgrywkę nie ma sensu, wszystko jest bardzo proste - musisz latać, latać, bez przechodzenia przez wszystkie przeszkody i wylądować bezpiecznie. To będzie trudne, jest fakt, osobiście wręczył mi na nerwy po 5 minutach, więc byłem dosłownie 3-5 stopni, nie więcej. Kochał kontroli - wystarczy grzebać palcem w dowolnej części ekranu, które dadzą impuls do śmigła swojego samolotu i trzeba wyciągnąć do przodu. Fizyka w grze jest w porządku, masz wrażenie, że jest prawie po raz pierwszy i będzie szybko przyzwyczaić. Gra ma Donat, ale jest minimalne i zazwyczaj nie potrzebują, za śmieszną kwotę można kupić złote monety, które będą kupować punktów tranzytowych na poziomie to jest nieco prostsze, ale na ogół nie będą działać.

Zamiast całości.
Nie wiem, gra spróbuje ponownie same emocje jak Flappy Bird, chyba nie, bo okazało się, po długim okresie czasu, a wszyscy ci, którzy mogli już chory na coś tak chorego Flappy Bird, ale gra jest doskonała, wysokiej jakości i za darmo, więc jego Udział popularności będzie się tak. Jedno wiem na pewno, jeśli gra jest dokładnie powtórzyć historię flappy Ptak, to Rovio nawet nie myśleć, aby usunąć to najprawdopodobniej wyda fajne aktualizacji ...


Reklama

Pobierz RETRY 1.5.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
RETRY gets an upgrade!
- NEW WORLD – Welcome to the jungle, baby! 16 NEW JUNGLE LEVELS stretch your plane-handling skills to the breaking point!
- Put your RETRY prowess to the test with NEW ACHIEVEMENTS!
- NEW WORLD MAP – more mappier that the last map!
informacje ogólne
wersja 1.5.0 (10)
Data umieszczenia 2015-01-20 06:13
rozmiar 46.87 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-20 08:15:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(34)
4.56★ 91.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/23 05:54
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |