Assault CorpsI
4.1 (65)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Zadzwoń do tej gry nie może być oryginalny, że nie wszystko jest albo nie jest gdzieś widzieliście, ale to nie wygląda jak klon czegoś konkretnego, gry tomuzhe jest zakończenie sprzedaży na Android z jakiegoś powodu, bardzo mało. Ideą gry jest zredukowana do dedmatchu kakom- jako CS lub, jeśli później - Battlefield. Twoim jedynym celem jest zdobyć bazę wroga, a nie kontrolowanie procesu w roli dowódcy będą ponosić wyłączną odpowiedzialność za swoje działania i kontrolować jedno urządzenie. Więc zajęło zbiornik i przekazania do ataku na wroga! Nie trzeba przeciwnik również atakować i bronić swojej bazy, więc ciężko, będzie zabity, ale jeśli jesteś zabity, nie trzeba czekać na zakończenie rundy, natychmiast pojawiają się na jego podstawie, będzie mógł wydać pieniądze zarobione przed wybrać inne pojazdy opancerzone i ponownie się spieszyć do walki. Ponadto jest zbiornik i latające jednostki, tak wiele opcji rozrywki.

Rozgrywka i projektowania.
Rozgrywka i Sterowanie jest proste, zrozumiałe i znane wielu graczy, tylko rzecz nie podoba - nie można strzelać, to nastąpi automatycznie, jeśli przeciwnik jest w obszarze zagrożonym, tak, że wszystkie siły należy zwrócić na opracowanie taktyki i zaskoczyć atakom. Można jeszcze uchwycić obiekty znajdujące się na terenie neutralnym, to przyniesie Ci większe zyski.
Obraz w trójwymiarowe gry, o tyle przyzwoity, kamera może przybliżyć, usuwanie i obracanie, jak chcesz, więc zawsze można znaleźć wygodne kąt dla Ciebie. Efekty trochę pompowana w górę, ale jest możliwe, że to było zrobione w oczekiwaniu wielkiego Online. Przy okazji, o trybach gry, nie ma opcji, aby grać online z prawdziwych graczy, którzy nie są jeszcze, i można grać w trybie offline z botami, które polecam poćwiczyć. Zbudowany w oparciu o sposób bardzo podobny do formatu gry Red Alert, i tym podobne, to jest naprawdę zabawa;)


Zalety i cechy CorpsI gry Szturmowej:

  • proste, ale skuteczne podejście do gameplay
  • istnieje wiele różnych kart kredytowych
  • można kupić różnych technik
  • Graj online lub na boty
  • Kamera panoramiczna
  • gry za darmoWady gry atak CorpsI:

  • Kilka graczy online, prawie nie ma ..
  • ale Donath, bez których gry online nie może już zrobić
Konkluzja: gra była przyzwoita i jakość, zdolność do gry online jest bardzo zadowolony, że tylko frustrujące, aby grać, aż prawie nie skompensowana, ale nie będą sądzone surowo, dać czas gry!

Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Assault CorpsI 1.2.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.2.1 (22)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:04
rozmiar 16.37 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 73.16 MB
Data umieszczenia 2014-10-23 08:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(65)
4.1★ 82.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/30 09:25
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |