Reckless Racing 3
4.2 (187)

Reckless Racing 3

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:


Dwie ostatnie części gry (przynajmniej według statystyk Google Play) nie można nazwać bardzo popularne, liczba pobrań w obu przypadkach nie przekroczyła pół miliona, ale nie ma powodu, - wszystkie części gry zostały wypłacone, w tej części - nie jest wyjątkiem. To jest tylko w stosunku do ostatniej części gry wzrosła dwa razy tyle co teraz jest 3 dolary! Dla porównania, pierwsza część była darmowa wersja Lite, pobiera kilka razy było tak w 10 więcej niż to za darmo, więc można bezpiecznie pobrać ten projekt w zasadzie dość popularne. Ponadto, jeśli na oku numery, ja osobiście zawsze wiedziałem, że to jakość gry, dwie pierwsze części deweloperów nie Polarbit, który dał pewne gwarancje. Na trzecią część wyszło trochę inaczej - zmienić developer, teraz Pixelbite, które, sądząc po nazwie, gdzieś blisko i mam nadzieję, że nic się nie zmieniło na gorsze.

Wierny tradycji.
Na szczęście, trzecia część tej serii nie jest gotowy zaskoczyć nas z kilku podstawowych zmian, reformatorzy drżeć, radują konserwatystów. I zachowawczych jest nie tylko fakt, że koncepcja gry jest już zapisany jako trzeci raz, ale również z faktu, że nawet w przypadku pierwsza część widoku z góry, które mogą przypominać wiele klasycznych gier w przeszłości, takie jak GTA dwóch lub wielu innych gier, bo wtedy to było do zaakceptowania. Dziś nie można nazwać to wyjście, ale jakościową realizację szczęśliwi. Co do reszty - gry mechanika przynajmniej się nie zmieniło, może nawet się trochę lepsza grafika (zwłaszcza jeśli skręcić w nalewki) stał się wyraźnie lepiej, powiedziałbym, oszałamiająco piękna;) Mogę jeszcze podobać fakt, że wzrost liczby samochodów, 28 w porównaniu do 18 w drugim część, nie wydaje się dużo, ale dobrego wzrostu. Zwrócił się do gry w sześciu językach, rosyjski nie jest, ale to nie jest straszne. Była okazja, aby zrobić karierę lub grać w sieci, nie było reżimu z dryfu, że kilka odmian gry. Ogółem - Jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że się spodoba!


Zalety i cechy gry Reckless Racing 3:

 • świetna kontynuacja serii i gra tak świetnie
 • 6 różnych typów dróg i szlaków tylko 36
 • (28 różnych pojazdów towarowych i pasażerskich)
 • Kilka trybów gry, w tym w Internecie
 • ulepszone grafika i fizyka
 • cztery rodzaje kontroli i wsparcie gamepad
 • Doskonały głos i muzyka w wyścigach
 • Statystyki wyników publikowane w InternecieWady gry Reckless Racing 3:

 • Opłata za grę, warto dwa razy Ostatnia część - trzy dolary
 • Nie darmo wersja testowa
 • Jeśli odkręcić pełny harmonogram, moc urządzenia będzie wymagało dużo
 • Donath tam dla tych, którzy chcą kupić samochód szybciej, ale w rzeczywistości wymaga toWynik: niesamowite oszałamiające jakość Android bardzo mało i zapłacić trzy dolary za możliwość jej posiadania - to jest po prostu kwestia zasad, a nie pieniądze. Najważniejsze, że deweloperzy nie udało się ich zadania, a trzecia część była jeszcze lepsza!


Reklama

Reckless Racing 3 dla Karbonn smart A51

Wszystkie aplikacje Pixelbite na mob-core.com.pl

Ocena:

(187)
4.19★ 83.72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/04 08:28
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |