Asphalt Moto 2
4.3 (44)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Szczerze mówiąc, Rahner i już bardzo znudzony nie miał rower, nie będę zwracać uwagę na tej grze. Ale, jak się okazało, jej poprzednik był dość popularny, liczba pobrań powstrzymał się od 50 mln, ale to było trochę wcześniej, a następnie do gier tego gatunku są tolerowane, a ocena była średnia. Muszę powiedzieć, że gra jest prawie nic się nie zmieniło, zmieniło się trochę menu i panele z informacjami instrumentów podczas wyścigu, jak również rozmówcami reklamy na dole ekranu, nie przeszkadza, ale jest tam cały czas!

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest całkowicie oryginalna, jak w żadnym innym wyścigu Rahner można manewrować tylko w ruchu, ale lepiej to zrobić na motocyklu, co najmniej może poślizgu pomiędzy maszynami, więc możliwości manewru będzie znacznie więcej, z drugiej strony Ruch jest również większa. Reszta, już stał się klasykiem - rozrzucone na monetach drogowych i premie. Będziesz miał trzy życia, który rozbije się trzy razy, tak jak życie może podnieść w drodze znikąd donikąd. Cel - prowadzić tak długo, jak to możliwe ... nic więcej do powiedzenia, niestety.

Zalety i cechy gry: Asphalt Moto 2

  • klasyczne wyścigi realizacja Rahner
  • dobry soundtrack
  • Można kupić różne motocykle
  • Proces, który napina
  • Gra za darmoUpadki gra Asphalt Moto 2:

  • jak wiele podobnych - monotonii
  • nie Donath
  • Dno wisi reklama
  • rustykalny harmonogramDolna linia: doświadczenie gry opuścił bardziej neutralny niż inny, a neutralny z pragnieniem, aby dostać się do czegoś innego, co jest, co wielu użytkowników, którzy mają problemy techniczne ... ale nie wiem co, ta gra to prawdziwy czaso- zabójca, więc jeśli tylko nie wydarzy odrzucenia, a następnie zawiesić go w ręce przyzwoity czas.


Reklama

Pobierz Asphalt Moto 2 1.2.26 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.2.26 (226)
Data umieszczenia 2016-04-13 03:09
rozmiar 13.68 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-13 06:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(44)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/05 07:57
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |