Symulator Kassir
4 (117)

Symulator Kassir

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ostrzeżenie: ta gra jest bardzo brutalna, więc nerwowy zapytać opuścić.
Okrucieństwo tutaj nie ogranicza się do morderstw demonstracyjne lub obfitość krwi, brutalnych scen i okazji, nie na wszystkich, potem okrucieństwo innej kolejności. Aby rozpocząć grę wygląda dość brudny, źle zoptymalizowane i prymitywne, a on zapłacił, choć to kosztuje mniej niż dolara, ale to jest okrutne! Następny okrucieństwo odrobaczone do fabuły gry, która jest odróżnić.
W historii swojego bohatera bezrobotnych ciała, która mieszka w wynajętym mieszkaniu z kotem. Ponieważ nie ma pracy i nie ma pieniędzy, zbyt, jest więcej niż rzeczywistej sytuacji, w których trzeba nakarmić się, kot, kupić leki i zapłacić czynsz. W przeciwnym razie, ty i twój kot umiera, nie żartuję tutaj i będzie napisane!

W ogóle, aby nie umrzeć z głodu i nie spędzić noc na ulicy, nasz bohater dostaje pracę jako kasjer (prawdopodobnie tutaj wszystkie smutne i więcej ludzi naprawdę nie wiem jak), i tak kasa jest faktycznie uda Ci. I to nie jest jakaś zabawna gra zręcznościowa, że ​​naprawdę będzie cios rzeczy, wydawać resztę ... Najważniejsze jest to, aby nie popełniać błędów w dzień są tylko trzy błędy popełnione więcej - opalane. Tylko na koniec każdego dnia, otrzymasz wynagrodzenie, które chcesz rozpowszechniać do ich potrzeb, ponownie, na śmierć ... Moim zdaniem praca w grze jest również okrutnie manipulowane przez koty - brutalnie, trzy błędy - okrutny!


Cechy Simulator Kassir:

  • Ta gra wyróżnia się m.in.
  • realistyczny symulator nigdy nie spotkałem
  • dziwne, ale to będzie ciekawe
  • okrucieństwo, że poczujesz się wszystkie moje serce
  • nie pozwól, kot i jego właściciel umiera się z głoduWady Symulacja Kassir:

  • straszne grafiki
  • słaba optymalizacja
  • Gra za to wszystko zapłaciłPodsumowując: nie mogę polecić tę grę każdemu, bo ktoś po prostu zdenerwowany, ze względu na jego jakość i wydane pieniądze, a ktoś będzie do końca życia pracował jako kasjer do wirtualnego kota mieszkał, ale zgadzam się, że android takie gry nie wiedziałem ;)


Reklama

Symulator Kassir dla Karbonn smart A51

Ocena:

(117)
4★ 79.97%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/07 08:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |