Martwy Ziemia: Sci-fi FPS Shooter
4.3 (24)

Martwy Ziemia: Sci-fi FPS Shooter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Roboty zbuntował! Jak to się mówi ... nic nowego w tej idei, ale jest tam i założył wykres naszej gry, która jest co najmniej nie na temat zombie, dzięki. Mimo zasadniczej różnicy nie widziałem, nie są roboty, które czasem mogą wydawać się intelektualistów zombie ... Nie o to chodzi, ważne jest, że masz do nich strzelać w ochronie życia i istnienia głupiego człowieka, który doprowadził się do takiego bieżącą sytuację. Wraz z rozwojem robotyki jej płód staje się bardziej i zaczęli zastępować ludzi wszędzie, w końcu, i przyszedł do jednostek wojskowych, a gdy roboty mieli broń i postanowili, że dość tego, że nadszedł czas, aby rozkoszować ludzi. W ogóle, to prawie się stało, ponieważ w tym czasie ludzie zapomnieli, jak zrobić wszystko, ale nadal pozostał odważnych facetów jak ty, gotowy do walki. Nie oryginalna, ale sama historia;)

Jeśli nadal mówić o czymś dobrym, powiedziałbym, że jest całkiem przyzwoite grafika i ciekawe lokalizacje miejskie mają deszcz i dobre efekty podczas fotografowania. Ładne szczegóły produkcji broni (w tym 10 gatunków), atmosfera w ogóle dopuszczalne jest również, powiedziałbym nawet, że długotrwałe, ale twórcy starał się nie zrobić. Niestety.
Jak wiesz, że nadszedł czas, aby omówić coś złego z gry Martwe Ziemi: Sci-fi FPS Shooter.
Długo nie będę się popisywać, więc pisać zwięźle i jasno.

  • 1. Nie chodzić !!! Ta strzelnica ... Tak piękne miejsce i miasto przyszłości traci sens, jest niczym więcej niż piękny obraz w tle
  • 2. Modele przeciwnicy się okropnie. Jeśli pobrać grę i rozpocząć odtwarzanie, można go samodzielnie zrealizować szybko, bo są smarowane i ogólnie nieszczęśliwy.
  • 3. W tym wszystkim, najwyraźniej przekonany, że chłód twórców produktów nie zapomnieli o Donat, który stanie się najfajniejsza na świecie statycznym.


Podsumowując:
zamiast hipotetycznie interesująca gra w pięknych miejscach otrzymujemy zwykłą strzelnicę z przeciwnikami, które wyglądają źle. Nie możesz iść, to nie dobrze. Więc ... delikatnie mówiąc - amatora.


Reklama

Pobierz Martwy Ziemia: Sci-fi FPS Shooter 2.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Humanity's survival depends on your actions, now more than ever! New update brings to you an endless onslaught of enemies from the future.
informacje ogólne
wersja 2.0 (60100200)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:32
rozmiar 69.14 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
4.32★ 86.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/03 09:53
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |