Republique
4.2 (235)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Republika Quest to przełom w technologii mobilnej, to nie ma znaczenia, że nawet rozwinął swój powód dla iOS, różnica nie jest wielka, a on jest na android pojawił się bez żadnych problemów z portu, garnitur siedzi, jak to mówią. Oczywiście, moc urządzenia powinny być odpowiednie, ale ze wszystkimi nowościami jest, więc nie zdziw się. Jakość grafiki i wydajność jako całość jest porównywalna tylko z najnowszej generacji konsol, takich jak gry dla android prawie nie spierać się z tym bardzo trudno. Oprócz imponujących zdjęć czeka na Ciebie, a sama gra, która jest wykonana na sumieniu, by zarzucić coś na części technicznej tutaj jest to niemożliwe, ale są inne obszary, w których nie jest wszystko idealne, ale o tym później.

Gra Republique to kompletny nowoczesny poszukiwanie chłodną historii i fajne grafiki, nie wiem, co jeszcze jest potrzebne do szczęścia. Między innymi w grze wyraźnie dominuje format "ukradkiem", który stał się bardzo popularny i dodaje ostrość postrzegania tego, co się dzieje. Aby nie psuć zabawy nie będzie szczegółowo opisać fabułę, ale niewiele do powiedzenia warto.
Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, która otacza Cię despotyzm i totalitaryzm, rząd i korporacje od dawna się zwykłych ludzi z ich milczących sług i zarabiają na tym nie wiedząc przeszkód. Główny bohater - dziewczyna o imieniu Hope (Nadja))), która stała się ostatnią ofiarą reżimu. Ale miała szczęście, bo w Twoich rękach umiejętności włamać kamer i systemów elektronicznych otaczające go, tak, że razem można zorganizować to uciec i pomóc zrozumieć, co się dzieje.

Co jeszcze czeka na Ciebie w grze Republique:

  • Ogromna liczba miejsc pracy
  • masowe podejście taktyczne
  • bardzo prosta obsługa


O innych zalet już napisałem, zapomniałem powiedzieć, że tylko gra stworzona w Camouflaj, LLC, może nie wiesz, kto to jest, ale warto zauważyć, że mają udział w rozwoju niektórych arcydzieł branży gier, takich jak Black & White czy FEAR 2 i Metal Gear Solid 4 ... w ogóle sztuczka wiedzą to też nie twierdzą.

Nieprzyjemne, ale konieczne, więc następny będzie w całości ust uchylenie problemy tej grze. W przeważającej części są to subiektywne, ale wpłynie na wiele, więc najlepiej, aby wiedzieć wszystko z góry.
Główne problemy, jakie zidentyfikowano tylko dwa.
Po pierwsze - tłumaczenie. Tak, to jest, niektóre z najbardziej popularnych językach innych niż angielski, ale będzie to napisy, co jest bardzo, bardzo niewygodne. Gra jest dużo pracy, dużo dialogu, jest zbudowany na tym, że nie będzie w ogóle katastrofa tłumaczenie, ale niewielu będzie w stanie przeczytać napisy i cieszyć osławionej grafiki, jak i odwrotnie. W rezultacie, jeśli język angielski nie rozumiesz, a następnie dołączyć do rozgrywki będzie się starają ...
Drugim problemem jest to finansowy. W stu i po raz pierwszy powiem, że te gry mają być wypłacone, a ta gra jest wypłacane. To tylko 3 dolary dolar, który jest oznaczony na Google Play to nie wszystko, to tylko pierwszy odcinek. Na pozostałych odcinkach (z których tylko 5) zapłacić kolejne 12,5 dolarów. Dlatego, jeśli jesteś poważnie koncentruje gry do pobrania i uruchomienia, a następnie liczyć na budżet powyżej 15 dolarów.

Rezultat: zamykanie oczu na złożoność śmiertelnika z finansów i transferu można powiedzieć tylko jedno - jest to arcydzieło, przed którym wiele się absolutnie żadnego znaczenia, w przeciwieństwie do przyjemności, że zawsze masz grę, ale będzie rozsądna i spróbuj przejść do obliczenia siły i możliwości doświadczyć nie przyćmić trudności wewnętrznych, które, jak widać, nie są.


Reklama

Republique dla Karbonn smart A51

Ocena:

(235)
4.2★ 84.05%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/28 09:41
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |