Zombie Assault: Sniper
4.1 (56)

Zombie Assault: Sniper

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Oryginalna gra po prostu nie świeci, bo bohater zombie miasto samotnikiem (ci) i strzelanie strzelanie strzelanie. Ale trzeba przyznać, nawet nudzi historia może odpowiednie i ciekawe, a realizacja przyciągania do dowolnego dostępnego poziomu.
Muszę powiedzieć, że gra nie nazywa się transcendentalną, ale ogólnie wydawało mi się to bardzo przyzwoity produkt, który zasługuje na uwagę, pomimo wielu nienawiści banał.
Tracić czas na opis fabuły nie ma sensu, wszystko jest jak zwykle. Co do gry, tu znowu, można cieszyć się z faktu, że jest to strzelanka, ale rozczarowani ze względu na fakt, że ten strzelnicy. Więc z góry wiedzieć - to strzelnica gdzie można nieraz dziesięć kroków ... pierwszy raz, dlaczego zdecydowano się obniżyć tę możliwość, ale zakładamy, że jest to pierwszy krok do normalnego strzelca! Pomysł, mam nadzieję, że zbyt jasne - strzelać do zombie, które atakują wszystko na ciebie lub na dowolnej stronie. Broń nie jest bardzo dużo, ale jest to dość zróżnicowane, tak że oprócz broni palnej, a znajdziesz kusza i zimno i granaty. Przeciwnicy będą również inne, to znaczy, że oprócz zwykłych zwierząt zombie są;)

Co naprawdę lubi grę, więc grafikę i układ w ogóle. Lokalizacje wykonane i szczegółowe, z różnych i nie nudzić. Broń prześledzić dobrze, że jest to ważne dla strzelnicy, przeciwnicy również wyglądają przyzwoicie, wpływ na średni poziom, ale nie w połowach oczu. Strzały i głos wszystkich procesów za wykonane są poprawnie, muzykę w tle - straszny i bardzo odpowiedni, tak aby dla wszystkich - pięciu.

Cóż, życie nie wydaje się miodem - ujemny na drobiazgi.
Kiedy Twoim zadaniem jest obrona konkretnego punktu na którym powiesić żółtą tarczę, z którym odsetki zostaną sfilmowane jako zombie jest ugniata, trudno jest zrozumieć, co dokładnie oni atakują. Rozumiem, że to nie ma znaczenia, ale wciąż, dlaczego należy chronić pustą przestrzeń?
Co do fotografowania i hitów - celem tutaj jest to możliwe, ale w rzeczywistości to nie mało, bo nie szalony wzrok. Plus kilka zombie umiera trafiony w nogę, a niektóre z nich w głowie nie może umrzeć ... dobrze pomyślane, ale kiedy strzelać do kogoś, i słyszymy "Headshot!» Gunpoint przetłumaczone na inny cel w pełnym zaufaniem, że z otworem w mojej głowie, nikt nie mieszka, i tu i tam: P
W ogóle, to wszystkie małe rzeczy, nic w zasadzie w ogóle, gra jest całkiem do przyjęcia i jest zalecane dla wszystkich, którzy nienawidzą zombie!

Funkcje Zombie Assault: Sniper

  • dobra grafika
  • Ciekawe miejsce
  • Głos i muzyka na wysokości
  • 16 broni
  • Różne zombie
  • szybkie i dokładne sterowanie
  • możliwość uratować miasto za darmo!


Wady gry Zombie Assault: Sniper

  • Jeszcze kilka kroków i prawie strzelec, a gdy tylko strzelanie zakres
  • Donath tam, ale to jest dla leniwychWnioski: Dobra strzelanka zombie, powiem nic więcej :)


Reklama

Pobierz Zombie Assault: Sniper 2.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Fixed some issues.
informacje ogólne
wersja 2.1 (31)
Data umieszczenia 2020-06-13 05:26
rozmiar 49.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje FT Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(56)
4.13★ 82.52%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/08 09:46
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |