Angry Birds Transformers
4 (71)

Angry Birds Transformers

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie tak dawno temu w Rovio wydała nową grę - Ponów próbę, która różni się nieco od zwykłej roli ptaków, świń, i tym podobne, może to oznaczać, że w końcu zostawić ptaki stały trend, i zacząć robić coś innego, ale nie tutaj -To było!
Nowe gry Angry Birds Transformers stał dosłownie tendencja chodzenia. Zawiera wiele ulubiony ptak, słynne Transformers z filmu bycia stare kreskówki Format "Grendizer" i tym podobne, styl, który jest również 80h- dzisiaj w trendzie ... a przede wszystkim spełniać współczesne potrzeby tego, że gra jest naprawdę biegacz co ja osobiście od Rovio na pewno nie spodziewałem.

Nie chcę brzmieć paranoikiem, ale podczas tworzenia gry zmienia się w dzieło sztuki marketingu, nie można mylić. Ale pomimo uprzedzenia powstały uwagę zasługuje fakt, że w taki czy inny sposób Rovio gry i wie, jak to zrobić, ale także udało, bo gra była dość nietypowa, stylowe i zabawne, gdzie wiele zakorzenione, więc mam to nazwać dobrym rozwiązaniem dla wiele, a popularność otrzyma byłoby uzasadnione.

Istotą gry.
Rahner gry można nazwać warunkowo, ponieważ nie ma tak w nieskończoność klasyków gatunku, ale twoja postać zawsze będzie działać bez pożądania, tak aby znaki na twarzy. Przez tradycje starej gry szkolnego odbywa się w 2D, podzielone na poziomy i ma dobrą sauntrek. Jak również nie jest prosta historia i inne ładne małe rzeczy stają się nawykiem i jest to charakterystyczne dla dewelopera. Co do gry, to na szczęście proste jak nigdy - podczas gdy twoja postać biegnie musisz strzelać do świń i ich struktury, które są do zniszczenia znanego nam od pierwszych elementów Angry Birds tło, zasadami i fizyki, więc szybko zdemontowane.


Zalety i cechy gry Transformers: Angry Birds

  • wiele znaków z różnych możliwości, które wymagają, aby odblokować
  • Transformatory nie jest pustym słowem, transformacja jest i pomagają
  • mają zdolność do pompowania swoich bohaterów
  • mają okazję zagrać z przyjaciółmi
  • modny trik TELEPODS


Upadki gry Angry Birds Transformers:
  • w przeciwieństwie do wielu innych projektów to - ofiarą marketingu
  • Gra ma Donat, który staje się nawykiem w Rovio

Wnioski: W grze są z pewnością wiele drobnych błędów, takich jak potrzeba konta w Facebooku, potrzeby Internetu w niektórych punktach i rzeczy, ale nie jest to konieczne, a także jeśli wziąć pod uwagę, że gra PR robi, to nie ma znaczenia, pliki do pobrania będzie wiele, wiele podoba, głównie zasłużył.

Gra zawiera cache, umieścić tutaj: SD / Android / OBB

Reklama

Pobierz Angry Birds Transformers 2.6.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
/NEW CHARACTER "Always Prepared."
/NEW WAR SEASON 4
/NEW WAR CHARACTERS AND ACCESSORIES
informacje ogólne
wersja 2.6.0 (20600)
Data umieszczenia 2020-09-29 06:36
rozmiar 73.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

rozmiar 89.14 MB
Data umieszczenia 2014-11-10 21:59

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(71)
3.95★ 79.02%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/11 08:54
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |