Igrzyska śmierci: Płomienie z Powstania
4.1 (55)

Igrzyska śmierci: Płomienie z Powstania

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Filmy gry rzadko stanowią coś wyjątkowego i ciekawego, a ukierunkowując je do fanów obrazu, które najczęściej brakuje. W tym przypadku, sytuacja nie zmieniła się, a gatunek, który stworzył tę grę (karta RPG) może odstraszyć fanów i część filmu, bez szansy uzyskania publiczność. Według tej folii już grę z innego autora i to drugie miejsce, pod warunkiem że bolshinsvo Rahnerem zasadniczo nie różni się od siebie, to może z łatwością przechodzić na produkt masowy, w tym przypadku trudno wyobrazić sobie wentylatory rozłożone karty są oparte na folii. .. ale nie będziemy spierać się z tym pojęciem, zobaczmy, co w końcu dostałem.

Opracowany w tę grę w biurze pod nazwą Kabam, który ma już duże doświadczenie w produkcji gier karcianych dla systemu Android. Najpopularniejsze z ich produktu zebrano ponad 10 milionów pobrań w tym Hobbit: King of Middle-earth, ocena tej gry było już na naszej stronie, i zrobili to z godnością, można powiedzieć, aby dopasować film. W tym przypadku jakość gry nie spada, więc to na pewno powiedzieć, że gra jest udana.

Ideą gry jest podobna do filmu - nie ma potrzeby, aby zebrać dobry zespół wojowników i luchih czynu w walce z ustalonymi zasadami ich społeczności lokalnej, charakteryzujących się okrucieństwem i kochają oglądać walki. Niepotrzebnych bohaterów trzeba pompować, wytwarzają różne artefakty i robić wszystkie rzeczy, które normalnie w RPG. Dynamika jest mało, a tej karty, ale można zrekompensować ten piękny obraz, dekoracje i całkiem przemyślany rozgrywki.


Zalety i cechy gry The Hunger Games: Flames of Powstania

  • dobra historia i przyzwoita realizacja w formacie RPG
  • setki bohaterów z filmu
  • Setki artefaktów
  • Każda postać jest wyjątkowa
  • zbierać i pompy oddział bojowników
  • Wiele dialogu z mieszkańcami "lokalnych"
  • wiele różnych zadań
  • gra doskonale zoptymalizowany dla różnych SoupWady gry The Hunger Games: Flames of Powstania

  • Jak widać, ta gra jest trochę gorszy od innych projektów firmy
  • bez dynamiki gra wydaje dużo nudnePodsumowując: wystarczy karta RPG, po prostu nie najlepiej, więc oprócz publiczności fanów niewiele osób zainteresowanych w grze ... z drugiej strony się go wyraźnie jako kolejny hit, ale raczej jako próbę rozgrzać ludzi przed filmem.


Reklama

Pobierz Igrzyska śmierci: Płomienie z Powstania 1.4.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4.0 (4142)
Data umieszczenia 2015-05-05 07:20
rozmiar 39.64 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(55)
4.11★ 82.27%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/12 08:25
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |