Rajd Punkt 4
4.1 (130)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Twórcy tej gry - xform Games, stworzyli również Gladiator True Story, którego ocena mieliśmy nie tak dawno temu. Myślę, że to nie było łatwe przejście z samochodów z gladiatorem, a oni nie uważają wiele rzeczy. W szczególności w grze o gladiatorem, że nie różnią się piękną grafiką i modele atutem była krew i destokost, ze wszystkich ras zawsze inaczej, i odbiega od klasycznych kanonów rajdu, ale także nie. W szczególności, jak w prawdziwym życiu, twój przeciwnik będzie miał czasu potaranit nikt nie będzie musiał przejść przez punkty kontrolne, bez kart, tylko włączyć i ikony Nawigator głos. Co więcej, punkty kontrolne mogą zdarzyć pomyłki, jak w niektórych częściach toru do odróżnienia od krawężnika nie jest możliwe, a więc przejść przez punkt kontrolny jest całkiem realne. Ale takie trudności zwykle istotne, chciałbym jeszcze powiedzieć, że dodanego realizmu.
Nawet deweloperzy próbowali od projektu - pięknych plakatów, piękny świat wokół, ładne czcionki ... to po prostu z jakiegoś powodu na tym modelu samochodu i ogólnie wszystkim z nich, nie są sprawdzone, co ma kluczowe znaczenie w każdym wyścigu. Fizyka w samochodach miernych, wyglądają nienaturalne cienie rzucane krzywy, a kurz z kół leci piksel ... Być może to jeden wielki wadę i psuje grę. Z drugiej strony, jeśli nie uważają się za wizualną smakoszy, to wszystko jeszcze cieszyć.
Między innymi, nie jest na tyle słaba wybór trasy - 3 na początku tylko 9 (potrzeba, aby otworzyć), te same numery mogą być stosowane w pojazdach. Co nam się podobało - samochody tutaj mają różne zajęcia, w wyżej samochody prywatności, SUV i samochody, za to jak;)


Zalety i cechy gry Rajd pkt 4:

  • zapomnieć o asfalt - to starter!
  • 3 rodzaje samochodów rajdowych
  • nie rywale, tylko ty i szybkość!
  • różne warunki pogodowe i nawierzchnie dróg
  • stos osiągnięć
  • Gra jest darmowa i bez żadnych zakupów wewnątrzUpadki gra Rally Punkt 4:

  • Zarządzanie - amator, ale podobało mi się
  • grafika i fizyka samochodów - smutek, kłopoty
  • trochę kiepski wybór mc


Podsumowując: chciałbym rozbić tę grę, ale to nic nie kosztuje, nie Donat ... więc jeśli się nudzić - dlaczego nie ściągnąć? Widzieliśmy wiele gorzej i wyścig, w którym ludzie nadal grać, więc zielone światło, a jeśli ludzie to lubią - na ogół przyjemność.


Reklama

Pobierz Rajd Punkt 4 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2014-11-12 13:23
rozmiar 45.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-12 15:24:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Xform Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(130)
4.12★ 82.41%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/13 08:22
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |