Szalony bombowiec
2.7 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Klasyczny Bomberman pojawił się już w 1983 roku, to jest bardzo, bardzo długi czas, ponieważ była zmiana, klony i rzeczy, ale tak blisko do klasyki, nikt nie zbliżył. Dokładniej mówiąc, ta gra nie ma dokładnej kopii gry w tych latach, po prostu geypley jest o tych samych wrażeń, przy zachowaniu obecnych, a niektóre z nowych układów, które mogłyby tylko sprawiają, że gra jest bardziej interesująca.

Działka, niestety nie pojawi się w grze, ale najwyraźniej nie zdecydował się zrobić więcej, aby być jak klasyki. Bohaterowie były cztery, ale różnica między nimi nie ma żadnej różnicy. Ale w tej części gry jest wiele różnych potworów, które czynią rozgrywkę bardziej interesujące, potwory stają się mądrzejsi, teraz może robić zasadzki, lub może nawet ścigać cię ... Po prostu zmienić lokalizację, są teraz bardziej zróżnicowane, nieco większy kolorowe, co nie jest dobre. Były na ogół dość zwięzłe i ciekawe, i nie można oczekiwać więcej, pomysł jest stary i to na pewno nie jest tak często okazuje się ucieleśnieniem takiego życia na akceptowalnym poziomie, zwłaszcza ze zmianami.


Zalety i cechy gry: Crazy Bomber:

  • ożywia klasyczne!
  • cztery rodzaje graczy do wyboru
  • sześć kilkanaście poziomów fajne
  • wiele różnych ciekawych pułapek
  • fajny soundtrack
  • Gra za darmo


Wady gry: Crazy Bomber:

  • Jest mały Donat, ale nie zwracasz na to uwagi


Podsumowując: świetna gra, która zdecydowanie odwołać się do tych, którzy kochali klasyczny Bomberman, a nie być konserwatywne, wziąć innowacje z radości, tym bardziej, że gra nie zepsuć.


Reklama

Pobierz Szalony bombowiec 1.1.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.1.1 (3)
Data umieszczenia 2014-11-14 12:31
rozmiar 35.06 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
2.69★ 53.78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/16 09:29
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |