Grimma
4.2 (44)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Niezwykłe w dążeniu jest realizacja którym porozmawiamy nieco później, historia jest na tyle prywatne nie. Akcja rozgrywa się w czasach średniowiecza, kiedy były czarownice, księżniczki, rycerzy i zamków. Wszystko będzie boleśnie znać - piękne księżniczki, która została porwana i uwięziona w wieży czarownic i dzielnego rycerza, który udał się do ratowania tego księżniczką, ale nie musisz swing miecz, będzie miał dużo do myślenia i rozwiązać wiele zagadek. Z tym również nie spotkałem - szukaj przedmiotów kodów, logiki i więcej miejsc pracy bukiet dość szeroki, tak, że nie będzie się nudzić.

Prześwit.
To i tylko ona rysuje w tej grze, myślę, więc planowane. Oprócz oczywistej jakości, który obejmuje nie tylko grafika, rysunek, itp, ale kompilacji ścieżki dźwiękowej oryginalnych brzmień i więcej. Co do zdjęć, to niezwykle stylowy - jakby rysowane na pożółkły papier od czasu do czasu, a nawet cała gra jest w żółtych i brązowych kolorach, które nie były wyraźnie spełnione.
Zgodnie z wynikami - miłe dla oka, przyjemne do gry, i to, co jest potrzebne od gry?


Zalety i funkcje Grimma:

  • niezwykła wydajność historii klasycznej
  • wiele różnych i trudnych zagadek
  • Szukaj przedmiotów
  • niezapomniana przygoda
  • Unikalny styl i wdrożenieWady gry Grimma:

  • Opłata gry, kosztuje około dwóch dolarów
  • Fabuła rozwija się szybko i równie szybko zbliża się do końca ... ale dla pieniędzy i realizacji chciałbym więcej ...Konkluzja: świetne (i za dodatkową opłatą konsekwencji) zadanie, które nie charakteryzuje się prostotą i konserwatyzmu, moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają ten gatunek jako całość - polecam, ale należy pamiętać, że gra jest dość krótka, tak, że przez kilka tygodni nie robi podjąć, niestety.


Reklama

Grimma dla Karbonn smart A51

Wszystkie aplikacje Microsheep na mob-core.com.pl

Ocena:

(44)
4.23★ 84.62%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/17 08:43
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |