Hydro Storm 2
3.3 (18)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wyścig gdzie zamiast asfaltu działa powierzchnię wody przez długi czas do repertuaru dla Android i innych platform, więc mamy coś do porównania. Na przykład nie jest świetna gra Riptide GP, a dwie części. Ale w tej grze zdecydował się trudniejsze, zwłaszcza, że ​​to nie tylko wyścig, to pełna wyścig w dół.
Akcja rozgrywa się w post oczywiście apokaliptyczny świat, historia nie jest, więc powody spadku trudno jest oceniać, ale najprawdopodobniej była ogromna powódź, bo tylko rozrywka stała się po prostu taka rasa tutaj na wodzie. I okrucieństwo ich wyjścia do nieco innym poziomie, ze względu na skuterach wodnych stały się środkiem rozrywki ustarashayuschie maszyny do zabijania, nadziewane z różnego rodzaju broni, w rzeczywistości jest to klasyczny wyścig na haftem (tylko w filmie), ale na wodzie;)

Ponieważ woda jest niezbędna nie tylko do jazdy do mety, ale także strzelać do wrogów i unikaj ich salwy, wymaga precyzyjnego kontrolowania gry i przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest tylko deweloperzy i pompowana w górę. Zarządzanie blef i to nie jest największy problem, głównym problemem jest umiejscowienie kontroli, aby osiągnąć, że na tablecie będzie bardzo trudne, na telefon z tych problemów nie będzie, ale na telefon i gra nie jest tak wygodne, ekran jest mniejszy i menu są takie same. Jest również bardzo niedbale wyciągnąć wodę, trudno jest zauważyć, punkty kontrolne, w wyniku mogą łatwo latać przeszłości. I w końcu, twój skuter wodny może czasami wpadają w fakturze ...


Zalety i cechy gry Hydro Storm 2:

  • bardzo dobre 3D (z wyjątkiem wody)
  • Nowe podejście do pływającej, które są trzy do wyboru
  • sześć różnych utworów muzycznych
  • mnóstwo wybuchów i broni
  • wiele tajemnic i osiągnięcia
  • Gra jest dostępna za darmo i bez DonataWady gry Hydro Storm 2:

  • małe ślady
  • marnotrawstwo
  • istnieją błędy
  • źle sporządzony wodyKonkluzja: gra może doprowadzić do głowy, tylko trzeba trochę podkręcić grafikę, zmieniać zarządzanie i usunąć kilka błędów, ale obawiam się, to będzie zupełnie inna gra ... ale kto powiedział, że sen jest złe? :)


Reklama

Pobierz Hydro Storm 2 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2014-11-18 06:52
rozmiar 43.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-18 08:54:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Xform Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
3.34★ 66.79%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/19 07:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |