Alien Defender Bugs
4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gry takie jak ten były, zawsze zauważyć, że są one nieco podobny do starego filmu "Starship Troopers", i tak ta gra przypomina mu bardziej niż wszystkie inne! Jeśli ktoś oglądał ten film, jeden z największych scen w filmie była mała twierdza, że ​​ludzie myślą o obronie małej liczby owadów, ale ten fatalny dzień, mieli więcej niż zwykle ... cała gra po prostu przypomina, że ​​tej samej scenie bo twoje postacie będą wzmocnienia pędu i cały czas z rosnącą liczbą owadów!

Rozgrywka jest realizowany po prostu, po lewej stronie ekranu są wzmocnienia z prawa, jak zostaniesz zaatakowany. Strzelać mają dużą kontrolę broni, która jest bardzo prosta, po prostu kliknij na wroga, który chcesz uderzyć. Wrogowie będą również inne, są one różne w wyglądzie, prędkość z jaką będą one działać dla Ciebie i liczba zdjęć, które będą musiały wydać na nich. Reszta gry jest wiele podobieństwa do klasycznej Tower Defense - broń na wirtualne pieniądze, można uaktualnić tylko zastanawiać każdego zakupu, pieniądze zawsze będzie krótkie. Ponadto, będzie przycisk do super-broni, których liczba jest bardzo ograniczona i należy je stosować tylko w ostateczności.

Luz.
Grafika w grze, choć 2D, ale bardzo piękne, z niektórych próbach o szczegóły, a nawet piękne eksplozji. Jedynym negatywnym - bardzo mało miejsca, dzięki czemu mogą one szybko się nudzą.


Zalety i cechy gry Alien Bugs obrońca:

  • coraz bliżej wydarzeń z filmu "Starship Troopers"
  • wiele różnych wrogów
  • Piękna grafika i prześledzić poziomy
  • trudnych bossów
  • bardzo prosty i intuicyjny gameplay
  • zdolność do pompowania ręceWady gry Alien Bugs obrońca:

  • Gra ma małe Donath
  • Tylko darmowa wersja próbna z 40 poziomów, a reszta w wersji płatnej, cena - 1 $.Podsumowując: bardzo dobra gra w swoim gatunku, w razie wątpliwości - śmiało huśtawka bezpłatną próbną versiyut i zastanowić się, czy to dolara.


Reklama

Pobierz Alien Defender Bugs 1.4 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4 (14)
Data umieszczenia 2014-11-19 12:51
rozmiar 41.48 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.97★ 79.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/20 09:48
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |