Przyjdzie na bloki
4.4 (27)

Przyjdzie na bloki

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra Przyjdzie jego bloki przypomina cała Doodle Jump jest, harmonogram tutaj jest prosta, sterowanie jest proste, łatwe, z wyjątkiem problemu, który nie ma końca w oczach, po prostu trzeba skoczyć w górę, i znowu! Ta sama zasada jest stosowana, a wszelkie inne Skakanka, ale w tej grze są pewne cechy, które odróżniają go od większości tego, co widział.
Aby rozpocząć, nie będzie w stanie przyzwyczaić się do trudnej miejscu, ponieważ pola skakać, które spadają z góry i dołu ekranu będzie powoli przesuwać się sootvetstenno trzeba rozwiązać kilka problemów na raz - nie pozwól poniższy ekran, i złapać do Ciebie, aby śledzić swój charakter, nie dając spada okno. Box Pomysł jest stary jak świat, bo jest strasznie przypomina Tetris, ale nie sprawiają, że gra gorzej, wręcz przeciwnie - sprawia, że ​​niektóre indywidualność i wyjątkowość. Nie może być sytuacji, że jesteś w otwór utworzony okazheets upadłych szufladami oraz z jednej strony wydaje się, że sytuacja beznadziejna, ale twórcy pomyśleli o tym i umieścić w ręku miotacz twojej postaci wykonane kilka razy, z którego okno może być zniszczone, tak, że sytuacje zdesperowani W tej grze. To idzie wyżej się wspinać, będzie trudniej, bo szybkość gry wzrośnie, i wysokość, na której go zabrać tylko to, co można ocenić wyniki swojej pracy.

Dokonywanie gry zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest zarówno retro i fajne i stylowe. Pastelowe kolory, fajne pomarańczowe tło, które prodemostriruet miasto przyszłości, wiele różnych postaci, które można odblokować ... trudno opisać słowami, ale kiedy go widzisz - to kochasz!

Jedynym minusem, który może być przypisany do gry - to jest, niestety, płatne, kosztuje niewiele - nie więcej niż dwa dolary, ale nadal będzie to odstraszyć wielu potencjalnych użytkowników. Miejmy jednak nadzieję, że gra będzie doprowadzić do właściwej grupy docelowej.


Plusy gry bloków Cometh:

  • prosta i intuicyjna rozgrywka z niespodzianką
  • fajne grafiki, możemy powiedzieć sztukę
  • niezapomniany soundtrack przez SoundWorks Hyperduck
  • wysokie wyniki ogromna liczba wydawców
  • gra jest nieskończona, tak, że zabawa na zawsze!Wady gry bloków Cometh:
Opłata gry, kosztuje mniej niż dwa dolary


Konkluzja: niesamowite i polecam go wszystkim, którzy kochają sztukę retro i skakanka kupić!


Reklama

Przyjdzie na bloki dla Karbonn smart A51

Ocena:

(27)
4.4★ 87.98%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/20 08:25
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |