Kaczka Destroyer
2.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wielu deweloperów próbuje przywrócić do życia szereg starych projektach, udanych i nie, w tym przypadku, sukces trudno ocenić, bo pistolet gry (tak, dla takich gier to tylko pistolet) było 3 sztuki ... być może cztery, ale nie więcej. Zbędne kaczki fotografowania był jednym z najbardziej popularnych i wydała już androida, ale nie przyniosły jeszcze jeden z gigantów rynku - Chillingo!
Jak do dewelopera, w tym biurze można zagwarantować jakość i przyjazny dla użytkownika gameplay, dopiero niedawno muszą zagwarantować i zakup w grze, ta gra nie jest wyjątkiem, niestety. W każdym razie to wszystko kiedyś, więc nie będziemy koncentrować się na.

Tolerancja dla kaczek.
W grze na dandysa w kaczek była jedyna szansa na przetrwanie - latać i modlić się, że jesteś zły strzał, ale w nowoczesnej wersji wszystko trochę inaczej. Teraz strzałki (która działa jak lis) jest również skala życia. Jest to logiczne założenie, że kaczki mogą atakować w chastnoti zegarek dla Ciebie w krzakach i wyrwać z łopatą lub rzucających jabłek, a także kaczki stały się inaczej - ktoś w stanie szybko latać, ktoś może napisać ktoś pancerny zakręty w powietrzu że będzie ciężko pracować, aby się do nich dostać. Gra jest na ogół bardziej zróżnicowane i różne zadania, różne poziomy, różne bronie ... okazało się, zwięźle i z nutą przeszłości. Dokonywanie realizowane w ten sam sposób, wszystko będzie jak stare gry będąc piękny i bardzo wygodny w użyciu.


Zalety i cechy Destroyer gry Duck:

  • zabawna strzelanka, w odniesieniu do ubiegłego wieku
  • więcej niż pięćdziesiąt poziomów
  • ponad sto poziomów misje
  • Szeroki arsenał
  • konfigurowalne kontrole
  • zabawny wygaszacz ekranu
  • Możesz pobrać grę za darmoWady gry Duck Destroyer:

  • nie Donat, być może to wszystkoKonkluzja: niesamowite z wykwalifikowanej dewelopera, który nie szczędzi wysiłków, aby ją rozwinąć, a otrząsnąć opcje z tobą pieniądze podczas gry;)

Aby grać musisz pobrać cache, umieścić w katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Kaczka Destroyer 1.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bug Fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0 (10029)
Data umieszczenia 2017-12-07 09:40
rozmiar 23.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 191.38 MB
Data umieszczenia 2014-11-20 10:43

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
2.44★ 48.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/21 09:38
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |