Gobliny: Zwolennicy VC
3.9 (24)

Gobliny: Zwolennicy VC

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Właściwie powinienem powiedzieć, że twórcy Shpaga Gry starali, gra była przyzwoita i dość ciekawe, nie jest to bez komentarza, oczywiście, ale spojrzeć na wszystko bardziej szczegółowo.

Na początek, w tej grze, w przeciwieństwie do wielu TD ma małe działki, na których ziemia wasza będzie fetowany Dead (zombie, szkielety i inne), i będzie chronić gobliny ... Podobno regularne wojsko i własne możliwości na stoitelstva tego nie zrobisz i dlatego musiał zapłacić dużo pieniędzy i zatrudnić asystentów z zielonej skóry. Ale nie rasistowskie, gobliny, więc gobliny!

Ponieważ jest to klasyczny tower defense jest naprawdę nowego w rozgrywce nie warto czekać, ale są pewne cechy - będzie mieć trzy postacie do wyboru, będą walczyć z wrogami i pomaga w trudnych sytuacjach, nie można zbudować wieżę, w którym chcesz, tylko w specjalnie wyznaczone obszary. Wszystko inne - modernizacja fale i inne, mamy od dawna znane. Tylko gra układ stał mocno na jej przywiązanie do sieci społecznej "VKontakte", więc jeśli jesteś zarejestrowany tam i masz wielu przyjaciół, masa bonusów i schłodzić podałeś, jeśli nie, można jeszcze po prostu grać.

Rejestracja w grze jest bardzo piękne, co nie jest zaskakujące, ponieważ wszystkie trzy typy terenu - las, śnieg i piasek. Ale biedny zestaw lokalizacje deweloperów zrekompensowany bardzo piękne i szczegółowe grafiki i ładne animacje.


Zalety i cechy gry Goblins: Zwolennicy VC

 • sześć poziomu kilkunastu
 • Kilka poziomów trudności
 • trzy różne postaci do wyboru
 • stałe aktualizacje
 • piękna grafika
 • godne soundtrack
 • sześć rodzajów wież i dwa tuziny rodzajów aktualizacji
 • unikalne bonusy
 • Gra za darmoWady gry Goblins: Zwolennicy VC

 • nie Donath
 • nie ma możliwości, aby przyspieszyć rozgrywkęPodsumowując: świetny TD, które będą przede wszystkim cieszyć aktywnych użytkowników Vkontakte;)

Aby zagrać musisz pobrać cache, umieścić w katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Gobliny: Zwolennicy VC 1.5.419 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bugfix
informacje ogólne
wersja 1.5.419 (148701)
Data umieszczenia 2018-08-13 05:28
rozmiar 27.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 45.66 MB
Data umieszczenia 2014-11-21 11:29

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
3.91★ 78.18%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/22 08:27
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |