Medford Miasto Asylum
4.4 (70)

Medford Miasto Asylum

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra może być bezpiecznie nadana kategorii questów, to jest w pełni zgodne z ponadto następujące trend tego zadania będzie z mistycznego zacięciem. W szczególności (i tak, fabuła tutaj pełne zamówienie) twój bohater (jak zwykle w splendid isolation) zbadać dziwny przypadek.
Nasz bohater pracuje w firmie ubezpieczeniowej, który jest pod skrzydło jednego starego budynku mają być zrekonstruowane, ale z pracy na miejscu miał problemy - czyli wszystkie budowniczych odmówił pracy, odnosząc się do duchów, które widzieli tam. Nie trzeba nikogo w tej rzeczy i nie wierzy twoja postać jest wysyłany w tym samym budynku znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla tego, co się dzieje i, aby wznowić pracę.

Gameplay.
Ogólnie rzecz biorąc, gra jest według klasycznego wzoru, ale to jest w porządku, okazało dość oryginalne i bardzo trudne miejsca. Większość czasu trzeba poświęcić, aby znaleźć przedmioty i wskazówki, ale twórcy nie zapomnieli o tej układanki (znowu, są skomplikowane i niestandardowe), jest dużo dialogu i innych elementów gry są właściwe dla gatunku. Warto również zauważyć, jest bardzo piękna grafika, bo to jest ważna część gry jako całości - jest imponująca, obraz jest bardzo przemyślany, szczegółowy i interesujący. Zadania, grafika i muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę i pyszne, tak wrażliwi ludzie są ogólnie zadowoleni.

A teraz trochę mówić o wadach tej gry.
Niestety, są one również tam, ale nie mogę powiedzieć, że są one tak ważne. Jak już zostało powiedziane - gra jest wypłacane, nie jest wart niewiele, około czterech i pół dolarów. To nie jest na ogół tak źle, bo dla dobra gry trzeba zapłacić, ale płacą pieniądze można dostać tylko w języku angielskim, a następnie trzeba dużo czytać, więc jeśli masz angielską trudności - nie płacą za gry, nie można grać , Również w minusy mogą być zapisywane, a fakt, że gra nie może wybrać poziom trudności, jest to, co jest, tak, nie ma śladu, ale używając tylko trzeba było długo czekać, aby go przywrócić, więc może trzeba wyjść i zagrać jeszcze raz, czasem bardzo skomplikowany.


Konkluzja: zdecydowanie dobra gra z płatnych drobnych wad, które mogą zniechęcić niektórych użytkowników, ale jeśli są właściwie ocenić swoje możliwości i braki te nie przeszkadza - bezpiecznie huśtawka!


Reklama

Medford Miasto Asylum dla Karbonn smart A51

Wszystkie aplikacje Anuman na mob-core.com.pl

Ocena:

(70)
4.35★ 87.09%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/24 08:14
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |