Planet Nam Nam
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Strzelanina była bardzo zabawna kosztem prostych grafik i więcej modeli i dynamiczny, jedynym minusem jest ponownie strzelanie ... Ale nie stronnicze, strzelnice są dobre!

Podstawowe pytanie w tej grze - będzie Ci poradzić sobie z ciągłą presją wroga? Chodzi o to, że ta strzelanina przypomina nieco obrony wieży, ale z pierwszej osoby. Wróg zbliży się do ciebie w postaci fal, każdy dostaje próby zadawania obrażeń, więc nie jest to nieszkodliwe polowanie, najbardziej prawdopodobne jest to, aby przeżyć! Każdy etap składa się z trzech fal, każdy dodaje będzie trudniejsze - przeciwnicy będą szybsze, a bombardowanie działalności, więc nie relaks, a będziesz miał szansę. Nie zapomnij o tym, że można uruchomić z amunicją i przeładunek prawdopodobnie śmiertelne.
Tutaj na drodze jest pełno broni, strzelanie wszystkie takie same, a w większości galerii dla cieniu broni spada Donat, ale nie w to! Tutaj Donata nie, co jest bardzo, bardzo szczęśliwy! Więc dla swoich działań i osiągnięć można w pełni poznać cały wachlarz dostępnych broni. Broń różne zasady - wygląd, gęstość, współczynnik pożaru i amunicji w magazynie, co jest bardzo ważne. Nie trzeba pamiętać o innych gadżetów walki - granaty, rakiety i inne treści wybuchowego.

Zalety i cechy NAM NAM: Planet gry

  • ptaki eksterminacji (?)
  • wiele różnych broni
  • dnamichny rozgrywka
  • Podobieństwo z gatunku Tower Defense
  • humor i jeszcze raz humor
  • ciekawa misja
  • nie Donata
  • darmowe gryWady NAM NAM: Planet gry

  • za wydajność grafiki tutaj jest prosta ...Wynik: Fajne i zabawy strzelnica, jest wysoce zalecane, jeśli chcesz wypuszczać parę, i trudne rozgrywki nowoczesnych strzelanek jeżdżą cię do depresji.


Reklama

Pobierz Planet Nam Nam 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2014-11-26 14:28
rozmiar 38.33 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
Symantec → WS.Reputation.1

Ikarus → not-a-virus:AdWare.MSIL.PowerOfr

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-26 16:30:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.31★ 86.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/27 09:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |